BeBook Live - najlepszy tablet do łazienki :) - Tabletowo.pl

BeBook Live – najlepszy tablet do łazienki :)

Tabletowo.pl BeBook Live - najlepszy tablet do łazienki :) Nowości

Firma Endless Ideas, znana niektórym z produkcji czytników książek elektronicznych, postanowiła wejść na rynek tabletów internetowych z 7-calowym produktem o nazwie BeBook Live, którego koszt to 279 euro (ok. 1100 złotych). Czy najnowsza propozycja firmy ma szansę rywalizować z maluchami znanych producentów, jak HTC Flyer, BlackBerry Playbook czy Acer Iconia Tab A100? Z dwoma pierwszymi na pewno cenowo (z trzecim nie – cena Iconia Tab A100 w Polsce ma wynosić ok. 1250-1290 złotych, czyli niewiele więcej), a jak to jest biorąc pod uwagę parametry techniczne?

BeBook Live posiada Bluetooth i WiFi, ale nie przekona do siebie osób wymagających od tabletów 3G i GPS, gdyż tych modułów w nim nie znajdziemy. Sprzęt został wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, procesor o taktowaniu 1GHz, kamerkę 2 Mpix, 4GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, wyjście HDMI i USB, natomiast całość pracuje w oparciu o Androida 2.2. Tablet ma wymiary 140 x 202 x 11 mm, a waży 426 g.

BeBook Live można będzie kupić od czerwca za 279 euro (ok. 1100 zł). Obecnie trwa przedsprzedaż.

Dla porównania specyfikacja Acera Iconia Tab A100, skoro ich cena jest do siebie zbliżona – zobaczmy różnice. I tak, pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy, to rozdzielczość ekranu – 1024 x 600 pikseli. Kolejna – dwurdzeniowy procesor Tegra 2. Jeszcze następna? Android 3.0 Honeycomb. A dodatkowo otrzymujemy jeszcze aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, Bluetooth, HDMI oraz 512MB RAM.

Który tablet bym wybrała? Odpowiedź jest prosta. Ale jeśli ktoś ma jakieś „ale” co do urządzeń Acera – może się zainteresować produktem BeBook Live.

A poniżej krótka reklamówka BeBook Live, wyjaśniająca tytuł newsa… zobaczcie 0:13 :)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona