Archos 9 z nieco lepszym procesorem - Tabletowo.pl

Archos 9 z nieco lepszym procesorem

Tabletowo.pl Archos 9 z nieco lepszym procesorem Nowości

Archos to jedna firm, która najszybciej zrozumiała, że jeśli chce się walczyć o klienta na tabletowym rynku, trzeba mu zaoferować ciekawy sprzęt, którego stosunek jakości do ceny będzie odpowiedni. Tak jest w większości tabletów Archosa, których cena przyciąga potencjalnych nabywców. Z doświadczenia naszych Czytelników (tu i tu) wiemy, że model Archos 101 potrafi zadowolić mniej wymagających (po bliższym spotkaniu z modelem Prestigio MultiPad PMP7100C, będącym przebrandowanym Archosem 101, niestety nie potrafimy tego samego powiedzieć – ale my oczekujemy od tabletów czegoś więcej niż tylko tego, by jakoś działały).

Archos to także jedna z niewielu firm, która raz na jakiś czas przypomina sobie o starszym sprzęcie, znajdującym się w jej portfolio od dłuższego czasu. Tak też jest w przypadku modelu Archos 9, który doczekał się aktualizacji procesora – w wersji z 2011 roku znajdziemy Intel Atom Z515 o zegarze 1,2 GHz zamiast Intel Atom Z510.

Archos 9 pracujący w oparciu o Windows 7 został wyposażony w 8,9-calowy ekran oporowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 32GB SSD, kamerkę 1,3 Mpix, Bluetooth 2.0 oraz wymienną baterię, mającą pracować maksymalnie przez pięć godzin.

Odświeżony tablet kosztuje 430 dolarów (ok. 1200 zł).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona