Ważne

Asus Eee Pad Transformer na rynku z opóźnieniem? (update: nie w Polsce!)

Jakie jest zainteresowanie Asusem Eee Pad Transformer – każdy widzi. Wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy na Tabletowo do postów traktujących o tym tablecie. Za urządzeniem przemawia sporo – na czele z ekranem IPS, baterią, możliwością podłączenia klawiatury oraz ceną. Niestety, doszły do nas słuchy, że na jego rynkową premierę w Europie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Informacja ta pochodzi z brytyjskiego Amazon, gdzie data rozprowadzania tabletu zmieniona została z końcówki kwietnia na… początek czerwca, a dokładniej na Dzień Dziecka (1 czerwca).

Na razie jednak nie wiemy co ma wpływ na tak znaczne opóźnienie premiery. Nie wiadomo także czy opóźnienie będzie na całym świecie (łącznie z Polską) czy wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Postaramy się tego dowiedzieć od polskiego oddziału Asusa – na pewno damy znać.

Warto przypomnieć, że cena Asusa Eee Pad Transformer będzie wynosiła 1899 złotych bez stacji dokującej, a polska premiera spodziewana jest w ostatnim tygodniu kwietnia. Natomiast wersja ze stacją ma się pojawić miesiąc później w cenie 1999 złotych.

Dzięki Jacek za podesłanie linka na Facebooku i aaa za info w komentarzach!

Aktualizacja:

źródło, Amazon

Komentarze

  • Wojtek

    W brytyjskim Comecie jest już normalnie dostępny od ręki , wczoraj podjechałem sprawdzić czy maja już ipady 2, a gość pokazuje mi xoom, i asusa.
    http://www.comet.co.uk/p/Tablets/buy-ASUS-Eee-PAD-TRANSFORMER-Tablet/717703

    • Dzięki za cynk :) jutro o 10 rano będę stał pod Cometem i czekał na otwarcie. Mam bzika na punkcie tego transformera! Mam nadzieję że maja go w Edim…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona