Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy
Ważne

Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy

Miesiąc temu urządzenie pojawiło się w amerykańskim sklepie internetowym Amazon, bez opcji zamówienia, po prostu jako pozycja ozdobiona kilkoma renderowanymi zdjęciami tabletu. Dziś dowiedzieliśmy się, że trafi on do sieci sklepów Best Buy, i to już niebawem. Konkretnej daty nie znamy, ale wiadomo, że premiera będzie miała miejsce wiosną, czyli… teraz. Pozostaje trzymać kciuki za rychłe wprowadzenie urządzenia do sprzedaży.

Ciekawą sprawą jest nazwa tabletu, której, na dobrą sprawę, nie ma. Na Amazonie oraz w ulotce sklepu Best Buy urządzenie opisane jest jako „Toshiba Tablet”. Czyżby tak proste i mało finezyjne imię zastało nadane temu ciekawie zapowiadającemu się tabletowi? Mam nadzieję, że nie. Ciężko jest mi wyobrazić sobie rozmowę użytkowników tabletów:

A: Hej, jakie macie tablety?
B: iPada!
C: Xoom!
D: Galaxy Tab 8.9 i 10.1!
E: A ja mam… Toshiba Tablet. :S

Dla przypomnienia pozwolę sobie sypnąć garścią specyfikacji.
„Toshiba Tablet” to urządzenie wyposażone w 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, układ Nvidia Tegra 2, Androida 3.0 Honeycomb, aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 Mpx oraz kamrerkę 2 Mpx, GPS, wymienną baterię oraz gumowaną obudowę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona