Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy

Tabletowo.pl Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Miesiąc temu urządzenie pojawiło się w amerykańskim sklepie internetowym Amazon, bez opcji zamówienia, po prostu jako pozycja ozdobiona kilkoma renderowanymi zdjęciami tabletu. Dziś dowiedzieliśmy się, że trafi on do sieci sklepów Best Buy, i to już niebawem. Konkretnej daty nie znamy, ale wiadomo, że premiera będzie miała miejsce wiosną, czyli… teraz. Pozostaje trzymać kciuki za rychłe wprowadzenie urządzenia do sprzedaży.

Tabletowo.pl Tablet Toshiby już wkrótce w Best Buy Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Ciekawą sprawą jest nazwa tabletu, której, na dobrą sprawę, nie ma. Na Amazonie oraz w ulotce sklepu Best Buy urządzenie opisane jest jako „Toshiba Tablet”. Czyżby tak proste i mało finezyjne imię zastało nadane temu ciekawie zapowiadającemu się tabletowi? Mam nadzieję, że nie. Ciężko jest mi wyobrazić sobie rozmowę użytkowników tabletów:

A: Hej, jakie macie tablety?
B: iPada!
C: Xoom!
D: Galaxy Tab 8.9 i 10.1!
E: A ja mam… Toshiba Tablet. :S

Dla przypomnienia pozwolę sobie sypnąć garścią specyfikacji.
„Toshiba Tablet” to urządzenie wyposażone w 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, układ Nvidia Tegra 2, Androida 3.0 Honeycomb, aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 Mpx oraz kamrerkę 2 Mpx, GPS, wymienną baterię oraz gumowaną obudowę.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona