Ważne

Tablety Archos Arnova dostępne w przedsprzedaży

Archos słynie z umiejętności zręcznego połączenia interesującej specyfikacji i niskiej ceny w swoich urządzeniach. Dzięki takiej strategii, tablety tej firmy znalazły miejsce w sercach wielu zadowolonych klientów, także w naszym kraju.

Nie tak dawno temu pisaliśmy Wam o nowej serii niskobudżetowych tabletów tego producenta – Arnova. Są to urządzenia wyposażone w pojemnościowe i oporowe ekrany różnej wielkości, procesory Rockchip oraz Androida 2.1 Eclair. Największą ich zaletą jest cena, która nie przekracza 200$.

Tablet Archos Arnova 10, z natychmiastową wysyłką, możemy kupić już za 199.99$, podczas gdy Arnova 8 nadal jest w przedsprzedaży, w cenie 159.99$. Oba urządzenia znajdują się w ofercie sklepu JR.com.

Czy ktoś z Was, ze świadomoścą nadchodzących w drugim kwartale tego roku tabletów Archosa z nieco wyższej półki, skusi się na Arnovę 10 lub 8?

źródło

Komentarze

 • morswin

  Powiem tak, żeby w Polce na cokolwiek się skusić to albo tzreba kupować wysyłkowo z Chin albo mieć rodzinę za granicą; bo sami możemy wybierać dosłownie z kilku modeli które rzeczywiście są dostępne. Nadal jest to Apple, Samsung , parę starszych modeli Archosa, Dell oraz Huawei . Tak na prawdę Polska to pustynia , a rynek który się podobno prężnie rozwija nadal w Polsce jest w powijakach.
  Stąd niestety wybór jest mocno ograniczony:-(

  • aaa

   A co za problem kupić za granicą? Wystarczy znaleźć dowolny sklep wysyłkowy w Europie, który dane urządzenie ma (ale lepiej wybrać jakiegoś giganta, jak Amazon, żeby mieć pewność, że w razie awarii nie będzie problemów z gwarancją).

 • Raffu

  Dokładnie, większość postów na tabletowo kończy się pytaniem: “co byście kupili?” albo “czy kupicie?” Biorąc pod uwagę “bogactwo” oferty na naszym rynku, takie pytanie zakrawa na ponury żart.

  • Musicie pamiętać, że istnieją takie sklepy jak Amazon czy DealExtreme, które oferują darmową wysyłkę do naszego kraju. :)

   Ale Wasze sugestie wezmę pod uwagę pisząc kolejne artykuły. :)

 • next

  U nas oczywiście kosztuje grubo więcej, bo ponad 300$. Złodziejstwo.
  http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B283307/cid/18010/ARNOVA_Arnova_10/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona