Lenovo LePad w sprzedaży w Chinach. Jaka cena? - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo LePad w sprzedaży w Chinach. Jaka cena?

Tabletowo.pl Lenovo LePad w sprzedaży w Chinach. Jaka cena? Nowości

Na rynkową premierę tabletu Lenovo LePad przyszło nam czekać ponad rok. Pierwszy raz producent zaprezentował go podczas targów CES 2010 w Las Vegas, co trochę odsuwając jego wejście do sprzedaży w czasie. W końcu chińska firma zdecydowała się wprowadzić urządzenie na swój rodzimy rynek, a co za tym idzie – podać oficjalne ceny tabletu. Jesteście ciekawi?

Na pewno znaczna część z Was czeka na premierę Lenovo LePad przede wszystkim ze względu na możliwość podpięcia do niego dodatkowej obudowy, zamieniającej go w pełnosprawnego netbooka. Niestety, przynajmniej na razie, producent nie wspomina dosłownie nic odnośnie dostępności tego akcesorium.

Cena Lenovo LePad w poszczególnych wersjach przedstawia się następująco (w przeliczeniu z chińskiej waluty):
– 16 GB WiFi: ok. 1500 złotych,
– 32 GB WiFi: ok. 1720 złotych,
– 16GB 3G + WiFi: ok. 1975 złotych
– 32GB 3G + WiFi: ok. 2280 złotych.

Warto przypomnieć parametry techniczne LePad. Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, kamerkę 2 Mpix, procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, 1GB RAM oraz 16GB lub 32GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje w oparciu o Androida 2.2 Froyo i raczej nie zapowiada się na żadną aktualizację (przynajmniej na chwilę obecną nic na ten temat nie wiadomo). Więcej odnośnie możliwości Lenovo LePad dowiecie się tutaj.

Ale to, że tablet Lenovo wszedł już do sprzedaży w Chinach nie zmienia faktu, że jego światowa premiera nastąpi dopiero za kilka miesięcy. W dalszym ciągu mowa jest o czerwcu. W tym momencie trzeba jednak przypomnieć, że firma Lenovo zapowiedziała, że trwają już prace nad następcą LePad, którego rynkowa premiera spodziewana jest we wrześniu lub październiku – może więc warto poczekać jeszcze kilka miesięcy?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona