Ważne

Samsung Galaxy Tab 10.1 będzie na czas, bez zmian

Pamiętacie reakcję Samsunga na premierę iPada 2? Pisaliśmy wtedy, że koncern zamierza anulować produkcję tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1, ponieważ “niektóre części tabletu są niewystarczająco dobre, aby nowy Galaxy Tab mógł podjąć walkę z iPadem 2”.

Samsung uznał jednak, że popełnił błąd ogłaszając się ze swoją dość emocjonalną reakcją na iPada 2 i chciał go naprawić, udzielając wywiadu dla Yonhap News Agency. W rozmowie tej przedstawiciel koreańskiego giganta zaznaczył, że Samsung Galaxy Tab 10.1 zostanie wprowadzony do sprzedaży planowo, bez żadnych opóźnień lub modyfikacji.

Krótko mówiąc – nowy Tab nie stanie się ani lżejszy, ani cieńszy. Coś jednak musiało już zostać zmienione, w przeciwnym razie skąd wzięłaby się ta nagła zmiana planów?

Komentarze

 • Glexab

  Oby cena spadła do poziomu iPada2 albo i jeszcze niżej choć w to wątpię.

 • sim

  Planowo czyli kiedy???

  • Niestety, nadal nie wiadomo. Ale skoro Samsung powiedział “A”, musi powiedzieć też “B” i podać datę wprowadzenia tabletu do sprzedaży. Kiedy to zrobi – na pewno przeczytasz o tym na Tabletowo! :)

   • Bartek Szymański

    Nie wiem czy zaspałeś newsa, ale już o tym pisaliśmy: http://www.tabletowo.pl/2011/02/23/samsung-galaxy-tab-10-1-w-ofercie-portugalskiego-vodafone-juz-w-marcu-za-699e/

    Swoją drogą, nie wiem czy to prawda, bo marzec już mamy, ale jestem dobrej myśli.

    • Nie mógł zaspać, bo sam go pisał :p prawda jest taka, że nie wiadomo kiedy Samsung nas zaskoczy i wprowadzi swoje dziecko do sprzedaży. W sumie może się to stać w każdej chwili. I oby to było wcześniej niż później… Lepiej dla producenta, żeby jego produkt pojawił się na rynku przed konkurencją, która przecież ma w zanadrzu sporo nowości (chodzi mi o tablety z CES i MWC).

    • Sam pisałem ten news. ;) W marcu tablet ma pokazać się w Portugalii, nie wiadomo, czy w Polsce też. Dlatego napisałem, że data jest nieznana. Poczekajmy na oficjalne oświadczenie Samsunga.

     • Bartoo

      Liczy się sama data premiery. Bo w Polsce zazwyczaj wychodzi z dwu miesięcznym opóźnieniem albo wcale.

      A jeżeli chodzi o obniżke, to nikt nie wie ile to będzie. Wydaje mi się, że sam Samsung nawet tego nie wie.

    • Ris

     700euro to jest obniżka ?:)

 • morswin

  Szykujcie chłopaki i dziewczyny tak gdzieś po 3 tysiące, i to ze znaczną górką.

  • Ris

   Nikt tego nie kupie 2x drożej od IPad 2. Cena musi spać.

 • Bartoo

  Cena oczywiście, że spadnie. To już powiedzieli na samym początku, że cena spadnie tylko, że chcieli coś zmodyfikować. Widocznie, aby poprawić coś w tablecie, musieli by całkowicie przekonstruować go, a na to czasu nie ma.
  Trzymam kciuki, aby chociaż dołożyli sklot na karty sd i usb/micro/mini usb

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona