Tablety Asusa na rynku z opóźnieniem? Znamy ich ceny - Tabletowo.pl
Ważne

Tablety Asusa na rynku z opóźnieniem? Znamy ich ceny

Tabletowo.pl Tablety Asusa na rynku z opóźnieniem? Znamy ich ceny Nowości Plotki / Przecieki

Firma Asus prezentując swoje cztery tablety internetowe podczas styczniowych targów CES 2011 miała nadzieję, że trafiła w gust każdego. W portfolio znalazły się przecież bardzo różnorodne modele – nie dość, że z ekranami o różnej wielkości (7″, 10,1″ i 12″), to jeszcze z jednym z dwóch systemów: Android i Windows. Jesteście ciekawi cen poszczególnych urządzeń?

Ale zanim do tego przejdę warto wspomnieć o dacie wprowadzenia do sprzedaży wszystkich czterech modeli. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że mają się one pojawić na rynku w kwietniu. Wszystko jednak wskazuje na to, że w miesiącu rozpoczynającym się przez Prima Aprilis na półki sklepowe trafi tylko Eee Pad Transformer. Reszta ma być opóźniona do maja.

Powód? System operacyjny. Na modelach Transformer, MeMo i Slider w momencie wejścia do sprzedaży ma się znaleźć najnowsza wersja Androida – Honeycomb. Jak na razie tylko pierwszy z nich otrzymał aktualizację platformy, dzięki czemu można go będzie kupić w kwietniu – tak, jak wcześniej planowano. Pozostałe dwa modele wciąż pracują pod kontrolą Androida 2.2, co ma się niebawem zmienić.

A teraz to, co najistotniejsze:
cena Asusa Eee Pad Transformer ma wynosić od 399 do 699 euro (w zależności od ilości pamięci wewnętrznej: 16GB, 32GB czy 64GB),
cena Asusa Eee Pad Slider z kolei to 499 euro za 16GB i 799 euro za 64GB,
cena Asusa Eee Pad MeMo ma wynosić 499 euro za 16GB i 699 euro za 32GB.

Powyżej zabrakło jedynego tabletu producenta pracującego w oparciu o Windows 7. Asus Eee Slate EP121 jest już dostępny w przedsprzedaży w Microsoft Store (skąd Polacy nie mogą kupować) za 1099 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona