Cena LG Optimus Pad w przedsprzedaży to 700 dolarów - Tabletowo.pl

Cena LG Optimus Pad w przedsprzedaży to 700 dolarów

Tabletowo.pl Cena LG Optimus Pad w przedsprzedaży to 700 dolarów LG Nowości

Cena LG Optimus Pad (modelu w Polsce znanego spod nazwy LG Swift Tab, a w Stanach jako T-Mobile G-Slate) wywołała mnóstwo negatywnych opinii, gdy okazało się, że niemiecki oddział producenta podał, że będzie wynosiła 999 euro (4 tysiące złotych). Dziś pojawiło się światełko w tunelu, że może być znacznie taniej. Na stronie MobileCity można znaleźć tablet koreańskiego producenta w przedsprzedaży prawie o połowę taniej.

Według MobileCity cena podstawowa modelu to 799 dolarów. Z tym, że strona oferuje 100 dolarów zniżki, więc LG Optimus Pad można mieć już za 699 dolarów (2100 złotych). Jest to znacznie mniej niż początkowo przewidywano i jeśli cena faktycznie będzie taka, to tablet może znaleźć sporo zwolenników. Zwłaszcza geeków, którym zależy na wszelkich trójwymiarowych bajerach w swoim urządzeniu.

Warto przypomnieć najciekawsze parametry techniczne tabletu. Na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim dwie stereoskopowe kamerki do nagrywania wideo w 3D oraz 8,9-calowy ekran pojemnościowy, który odtwarza trójwymiarowe multimedia – niestety, trzeba mieć specjalne okulary oraz Tegrę 2 o taktowaniu 1GHz. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

LG Optimus Pad ma być dostępny w sprzedaży w Europie w marcu. Ciekawe kiedy przywędruje do Polski.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona