Ważne

Best Buy: Motorola Xoom już 17 lutego. Cena? 700 dolarów

No i kurcze w końcu wygraliśmy! Ale najbardziej boli ta 5-bramkowa przewaga w drugiej połowie, która po kilku chwilach zamieniła się w remisową udrękę, by w końcu wygrać tylko jedną bramką… Mamy powody do radości!

A z innej beczki, tej właściwej, tabletowej. Ledwie wczoraj informowałam o tym, że w Verizon cena Xoom ma wynosić 800 dolarów, a już dziś pojawiły się kolejne wieści na ten temat. Serwis Engadget otrzymał od rzekomo wiarygodnego źródła informacje na temat wejścia tabletu Motoroli do sprzedaży oraz o jego cenie.

Według nich, Motorola Xoom ma trafić do Best Buy już niedługo, bo 17 lutego. Co ciekawe, cena urządzenia ma być nieco bardziej optymistyczna niż się wcześniej spodziewano. Wszystko wskazuje na to, że na Best Buy przyjdzie nam za nie zapłacić 700 dolarów (ok. 2100 złotych bez różnych dziwnych opłat).

I w dalszym ciągu potwierdza się to, o czym ciągle wspominam – cena Motoroli Xoom w Polsce będzie wynosiła około trzech tysięcy złotych. Do tych 700 dolarów należy doliczyć 6% cła i 23% VAT.

Jak widzicie poniżej, wewnętrzny dokument Best Buy pokazuje, że dostawa Xoom będzie 16 lutego, by dzień później trafić do sprzedaży. Bardzo nas cieszy fakt, że na pojawienie się tabletu Motoroli nie będziemy musieli czekać do marca.

Jeśli jakimś cudem nie wiesz dlaczego wszyscy czekają na premierę Xoom – zajrzyj tu i tu.

źródło

Komentarze

 • Ris

  Jestem po prostu sprytniejszy :)

 • A nie 23% VAT? :)

 • Bartek Szymański

  23% vat ;)

  Pozatym u nich 700 delców to tez juz cena brutto. U nas mysle, że bedzie to jakies 2,5k brutto jak będzie oficjalnie u nas w sprzedaży

 • Zaczyna się robić ciekawiej ;) Cena popremierowa powinna jeszcze spaść i może dobijemy do 2k złotych..

 • Moze ktos chcialby napisac do Motoroli Poslka i zpaytac o ewentualna gwarancje i jej honorowanie? Bo sie wlasnie zastanawiam, czy sciagac Xooma z USA czy nie. :-)

  • Ris

   Też o tym myślałem.

 • Przy okazji, gdyby ktos nie znal angielskiego i mial ochote zapytac o cos motorole (polska) poprzez e-mial, to ma lekko przekichane :-) O to tez warto by ich zapytac… Polakom sie konakt mailowy nie nalezy?

 • Ok, adres mailowy moto (mozna pisa po polsku), tabletowo moglo by to zrobic bardziej oficjalnie: [email protected]
  Ja do nich zadzwonilem i przerazony Pan w 45 zdaniaj, jakajac sie powiedzial, ze nie wiadomo (i tyczy sie to zarozno telefonow i jak i Xooma). Ze generalnie mozna naprawiac jakby co ale jakby to bylo z oprogramowaniem, to nie mozna, ale normalnie to mozna, chyba, ze serwis czegos nie ma to odesla…
  Albo mozna… albo nie mozna – to jak byc w polowie w ciazy :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona