Kolejna szansa na zdobycie tabletu Notion Ink Adam - Tabletowo.pl

Kolejna szansa na zdobycie tabletu Notion Ink Adam

Tabletowo.pl Kolejna szansa na zdobycie tabletu Notion Ink Adam Nowości

O ile dostęp do przedsprzedaży Adama mieli wszyscy chętni, tak kolejna tura zamówień skierowana jest – przynajmniej na razie – do osób, które wcześniej wyraziły chęć jego kupna (między innymi dla tych, którzy często udzielali się w komentarzach na oficjalnym blogu Notion Ink). Rohan Shravan poinformował, że do tych osób zostały wysłane e-maile ze specjalnymi linkami do stron, gdzie mogą złożyć zamówienie na swój tablet. Jeśli bacznie śledziłeś i komentowałeś posty – szybko sprawdź skrzynkę e-mailową!

Ale to nie koniec. Shravan poinformował także, że niebawem (nie określił dokładnie kiedy) na blogu firmy pojawi się link dla wszystkich, którzy chcieliby się zarejestrować, by stanąć w kolejce po Adama. Niestety nie wiadomo ile sztuk tabletu zostało tym razem przewidzianych do wysyłki, więc trzeba uznać zasadę „kto pierwszy – ten lepszy”.

A na koniec ciekawa informacja odnośnie aktualizacji systemu. Wiadomo już na pewno, że Adam nie dostanie update do Androida Gingerbread. W najbliższej przyszłości Adam ma otrzymać aktualizację do Androida Honeycomb, co niewątpliwie powinno cieszyć wszystkich nabywców tabletu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona