Ważne

Kolejna szansa na zdobycie tabletu Notion Ink Adam

O ile dostęp do przedsprzedaży Adama mieli wszyscy chętni, tak kolejna tura zamówień skierowana jest – przynajmniej na razie – do osób, które wcześniej wyraziły chęć jego kupna (między innymi dla tych, którzy często udzielali się w komentarzach na oficjalnym blogu Notion Ink). Rohan Shravan poinformował, że do tych osób zostały wysłane e-maile ze specjalnymi linkami do stron, gdzie mogą złożyć zamówienie na swój tablet. Jeśli bacznie śledziłeś i komentowałeś posty – szybko sprawdź skrzynkę e-mailową!

Ale to nie koniec. Shravan poinformował także, że niebawem (nie określił dokładnie kiedy) na blogu firmy pojawi się link dla wszystkich, którzy chcieliby się zarejestrować, by stanąć w kolejce po Adama. Niestety nie wiadomo ile sztuk tabletu zostało tym razem przewidzianych do wysyłki, więc trzeba uznać zasadę “kto pierwszy – ten lepszy”.

A na koniec ciekawa informacja odnośnie aktualizacji systemu. Wiadomo już na pewno, że Adam nie dostanie update do Androida Gingerbread. W najbliższej przyszłości Adam ma otrzymać aktualizację do Androida Honeycomb, co niewątpliwie powinno cieszyć wszystkich nabywców tabletu.

źródło

Komentarze

 • Glexab

  Ciekawe czy jak dostanie Honeycomba to cena się zmieni.

 • domator

  No… dużą szansą na sukces jest update do honeycomba. To może uratować Adama

 • Tomasz Gałecki

  Pod warukiem, ze nastapi zaraz anie za 2 lata :-)

 • anonim

  juz myslalem ze w tym serwisie, bo tutaj jeestem anonimowy :D

 • darroz

  Czuję się rozczarowany. Przez jakiś czas myślałem o Adamie, jako o tablecie, który jest właśnie stworzony dla mnie (ze względu na połączone cechy ekranu i wielofunkcyjność samego urządzenia typu tablet). Męczą mnie już niestety te informacje o przedsprzedaży, przedsprzedaży drugiej i tak dalej. Z różnorakich doniesień widać, że tabletów powstaje dziesiątki modeli, ale gdzie one są? Czy ktoś wie czy w Stanach można wejść do sklepu i kupić jakiś inny tablet od ręki? Nie przepadam za Applem (trochę ze względu na postrzeganie ich produktów jako przynoszące prestiż właścicielowi), ale muszę oddać im szacunek. Byłem wczoraj w iSpocie. Trzy iPady 3G przyczepione do smyczy na stoliczku, włączone. Poklikałem, postukałem i wiem czy bym chciał go czy nie. Jest jeszcze Galaxy Tab do obejrzenia w salonach Pleya. Nie kupię w ciemno jakiegoś tabletu za 3 tysiące po to, żeby się rozczarować i pluć sobie w brodę, że dałem się nabić w butelkę zapewnieniom marketingowców. Prawda jest niestety taka, że mamy na rynku dwa tablety (w Polsce przynajmniej), reszta to prototypy i zapowiedzi prototypów.

 • SyoMas

  Archosy możesz sobie pooglądać w Vobisie.

 • klasyk

  niestety Polska jest nadal troszkę zaściankowym krajem.
  Polecam pojechać do zachodnich sąsiadów, byłem z tydzień temu -wizyta w idiotosklepie (MM) miasto ok 50.000 mieszkańców. (żeby nie było iż tylko w dużych aglomeracjach)

  Włączone obok siebie do porównania:
  galaxytab, toshiba folio, wetab, lapik toshiby na tegrze, jakaś zabawka della 10′ z normalnym dyskiem 320g, ale o wymiarach tabletu. Włączony pełny net, bawiłem się z 15-20 min porównując opcje/ekrany/otwieranie pdfow, etc . Poza pytaniem, czy nie potrzebuję jakiejś informacji/pomocy ,zero problemów typu popularne w Polskich sklepach “a co pan robi, nie wolno nic dotykać , co pan tam włącza, itd… “

 • wuja
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona