Asus szykuje "tajną broń" (iPad 2 killera) - Tabletowo.pl

Asus szykuje „tajną broń” (iPad 2 killera)

Tabletowo.pl Asus szykuje "tajną broń" (iPad 2 killera) Nowości

Przeczytałeś tytuł tego newsa i zastanawiasz się czy nie popełniłam w nim żadnego błędu? Nie, spokojnie, nic z tych rzeczy. Mimo że dotychczas w sprzedaży nie pojawił się żaden tablet internetowy mogący rywalizować z iPadem pierwszej generacji, Asus już zapowiedział, że szykuje „tajną broń”, która ma być odpowiedzią firmy na zbliżającą się premierę iPada 2. Brzmi ciekawie, prawda?

Takie rewelacje zdradził Jonney Shih w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów. Niestety, nie podzielił się żadnymi szczegółami na jego temat – ani odnośnie systemu operacyjnego (najprawdopodobniej Android lub Windows), ani pozostałych parametrów technicznych. Wiadomo natomiast, że premiera „iPad 2 killera” od Asusa ma mieć miejsce już niebawem – możliwe nawet, że już na MWC 2011 w Barcelonie.

Co będzie w stanie zaoferować ten rewelacyjny (z założenia) tablet Asusa? Sądząc po wypowiedzianych przez Shih słowach, raczej na pewno nie będzie posiadał ekranu 3D, ani też możliwości nagrywania wideo w trójwymiarze (w przeciwieństwie do LG Optimus Pad). W sieci krążą informacje, jakoby sercem sprzętu miał być procesor Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. Jak będzie ostatecznie – przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni.

Wśród Czytelników Tabletowo jest sporo osób, które widzą potencjał w tabletach Asusa. Oby i tym razem producent się postarał i zaprezentował ciekawe urządzenie mogące rywalizować z najciekawszymi tabletami, które niebawem trafią do sprzedaży.

*na zdjęciu Asus Eee Pad Transformer

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona