Co w trawie piszczy: HTC Flyer i LG Star Tab - Tabletowo.pl

Co w trawie piszczy: HTC Flyer i LG Star Tab

Wewnętrzne dokumenty amerykańskich sieci komórkowych coraz częściej stają się doskonałym źródłem informacji na temat nadchodzących urządzeń. I tak, w sieci pojawiły się dziś wiadomości odnośnie dwóch tabletów, których premiera będzie miała miejsce najprawdopodobniej na targach MWC 2011 (obserwujcie bacznie Tabletowo, będziemy na miejscu w Barcelonie!): LG Star Tab oraz HTC Flyer.

LG Star Tab? Czyżby koreański producent szykował dla nas kolejną niespodziankę? Choć wszyscy by tego chcieli, bardzo prawdopodobnie jest, iż Star Tab to po prostu kodowa nazwa Optimus Pad (czyli europejskiej wersji G-Slate). Jak będzie naprawdę – przekonamy się, miejmy nadzieję, już niebawem.

Z kolei HTC Flyer jest już nam znany (oczywiście nieoficjalnie). Według wcześniejszych informacji tablet ten ma posiadać 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (podobnie jak w przypadku Samsunga Galaxy Tab), aparat 5 Mpix, kamerka 1,3 Mpix, wyjście HDMI, WiFi, GPS, grafikę Adreno 205 oraz procesor Qualcomm MSM8255 o taktowaniu 1 GHz. Wszystko wskazuje na to, że Flyer będzie działał w oparciu o Androida 2.3 (miejmy jednak nadzieję, że będzie to 3.0).

Oprócz wspomnianego modelu HTC ma rzekomo w zanadrzu jeszcze dwa inne tablety, o których – niestety – na razie nic nie wiadomo. Możemy się jedynie domyślać, że wśród nich będzie urządzenie z ekranem o przekątnej 10-cali.

Premiera HTC Flyer, jak i LG Star Tab (o ile jest to inne urządzenie niż Optimus Pad) powinna się odbyć na MWC 2011 (14-17 lutego). Do tego czasu pozostaje nam jedynie cierpliwe (w moim przypadku dość niecierpliwe…) czekanie.

Tabletowo.pl Co w trawie piszczy: HTC Flyer i LG Star Tab LG Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Co w trawie piszczy: HTC Flyer i LG Star Tab LG Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona