Honeycomb jest wszędzie - w Nook'u też - Tabletowo.pl

Honeycomb jest wszędzie – w Nook’u też

Tabletowo.pl Honeycomb jest wszędzie - w Nook'u też Ciekawostki Nowości

Choć system bardzo mi się podoba i już nie mogę się doczekać kiedy moje drżące (z niecierpliwości) paluszki zaczną delikatnie muskać ekran Motoroli Xoom to jednocześnie zaczynam ze strachem otwierać lodówkę. Jak zapewne sami widzicie, gdzie (w sieci) nie spojrzeć tam Android Honeycomb :-).

Kolejna znaleziona informacja dot. Nook’a Colour i właśnie Androida 3.0. Skoro Google opublikowało SDK wystarczyło tylko poczekać aż światowej sławy specjaliści z XDA zaczną „portować” na urządzenia znajdujące się w ich zasięgu.

Na pierwszy ogień poszedł czytnik ebooków. Z przeczytanych przeze mnie informacji wynika, że system na urządzeniu działa z prędkością ślimaka oraz że większość jego modułów w ogóle nie działa – ale przecież to dopiero początek (na emulatorze opublikowane SDK też nie chce działać!). Wykażmy odrobinę cierpliwości a Honeycomb zawita i do naszej lodówki ;-)

Tabletowo.pl Honeycomb jest wszędzie - w Nook'u też Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona