Ważne

Odświeżony Samsung Galaxy Tab z 4G, procesorem 1,2 GHz i aparatem 5 Mpix

Oczekując targów CES 2011 mieliśmy nadzieję, że Samsung zaprezentuje coś interesującego, coś, co przyciągnie naszą uwagę na dłużej. Mieliśmy na myśli następcę modelu Galaxy Tab (z nVidia Tegra 2), lecz jego na razie nie widać. Producent za to zrobił nam nie lada niespodziankę i zapowiedział odświeżoną wersję Samsunga Galaxy Tab.

Najpierw przypomnijmy sobie jakie parametry techniczne posiada model z 2010 roku. Przede wszystkim należy zauważyć procesor Hummingbird o zegarze 1 GHz oraz aparat o rozdzielczości 3 Mpix.

W nowej wersji Galaxy Tab znajdziemy procesor Hummingbird o taktowaniu 1,2 GHz oraz aparat o rozdzielczości 5 Mpix. Co więcej, tablet obsługuje 4G. Można by się spodziewać, że odświeżony Galaxy Tab otrzyma nową wersję Androida. Niestety, są to złudne nadzieje. Model ten w dalszym ciągu pracuje w oparciu o Androida 2.2 Froyo.

Pozostałe dane ze specyfikacji Samsunga Galaxy Tab pozostają bez zmian. Kiedy pojawi się na rynku? Tego na razie nie wiadomo – podobnie jak to, jaka będzie cena modelu. W pierwszej kolejności tablet skierowany będzie do amerykańskiej sieci Verizon.

Warto zaznaczyć, że odświeżony Galaxy Tab to już trzeci zapowiedziany przez Samsunga tablet internetowy podczas CES 2011. Wcześniej było nam już dane poznanie Galaxy Tab z WiFi (bez 3G) oraz ciekawego slidera z Windows 7.

źródło

Komentarze

 • Ris

  Niestety przy Motorola XOOM wygląda już słabo.

 • kashiash

  a dolozyli pamieci ? bo obecnym zdarza sie ze brakuje

  • Oprócz dodania 4G, lepszego procka i aparatu nic się nie zmieniło.

 • Oczekujacy…

  Jak sam tytuł wskazuje Odświeżany kotlet !
  Zwykłe naciąganie kasy ….nie mogli od razu tego zrobić ? Taka sama polityka jak Apple …sprzedajemy półprodukt i nabijamy kasę ……Może nie do końca półprodukt ale ….!Skoro widać ze można więcej i lepiej …..Tylko muszą sobie zadać pytanie kto to kupi…bo ci co maja już Galaxy Taba na pewno nie ……I ciekawe jaka cena ? he he, pewnie kosmos bo przecież sprzęcik będzie wypasiony bardziej …a tfuu [ i tutaj soczyście splunął ] na taka politykę ! :-) Poszkodowani ci co już nabyli Taba…..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona