Samsung Galaxy Tab 2 i LG Optimus Pad na CES 2011? - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Tab 2 i LG Optimus Pad na CES 2011?

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 2 i LG Optimus Pad na CES 2011? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Zaraz po oficjalnej prezentacji Galaxy Tab przedstawiciele Samsunga zapowiedzieli, że w 2011 roku możemy się spodziewać co najmniej kilku tabletów internetowych z logo firmy. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące targi CES 2011 przyniosą nam prezentację Galaxy Tab 2, czyli długo oczekiwanego następcę tabletu pierwszej generacji. Co więcej, premierę ma mieć także LG Optimus Pad.

Informacje pochodzą od rzekomo sprawdzonego źródła dziennikarzy z Korea Times. Wynika z nich, że premiera zarówno Samsunga Galaxy Tab 2, jak i pierwszego tabletu LG – Optimus Pad – będzie miała miejsce w dniach 6-9 stycznia 2011 roku w Las Vegas.

LG Optimus Pad ma posiadać 8,9-calowy wyświetlacz dotykowy, procesor Tegra 2 i działać pod kontrolą Androida Honeycomb. Z kolei Samsung Galaxy Tab 2 ma być wyposażony w dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2, o czym już wcześniej informowałam.

Poczekajmy do stycznia by poznać dane na temat parametrów technicznych obu tabletów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona