Przeciekła klawiatura Bluetooth do tabletu Palm Topaz - Tabletowo.pl

Przeciekła klawiatura Bluetooth do tabletu Palm Topaz

Tabletowo.pl Przeciekła klawiatura Bluetooth do tabletu Palm Topaz Nowości Plotki / Przecieki

HP wraz z podległą firmą Palm intensywnie myśli nad tabletem internetowym z WebOS, który dotychczas znany był spod nazwy PalmPad. Wszystko wskazuje na to, że z każdym dniem zbliżamy się do jego premiery. Do sieci przeciekła klawiatura Bluetooth, która – jak podało zaufane źródło Engadget – jest przeznaczona właśnie do tabletu Palm, którego nazwa kodowa to Topaz.

Według informatorów, Palm Topaz (HP Topaz?) ma trafić na rynek w pierwszej połowie 2011 roku – wtedy też na rynku pojawi się klawiatura. Tablet ma być wyposażony w duży wyświetlacz dotykowy, a wokół niego ma nie być żadnych przycisków.

Zaufane źródło wspomnianego serwisu twierdzi, że klawiatura Bluetooth do Topaz – oprócz specyficznych klawiszy dla WebOS – posiada także przycisk Windows. Można się więc domyślać, że akcesorium to będzie sprzedawane także do dowolnego użytku z innymi urządzeniami mobilnymi – niekoniecznie z tabletem Topaz.

Poczekajmy do zbliżających się targów CES 2011 (6-9 stycznia) – być może właśnie w Las Vegas coś się wyjaśni na temat tego urządzenia.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona