Tablet Asusa z Intel Core i5. Premiera w grudniu? - Tabletowo.pl

Tablet Asusa z Intel Core i5. Premiera w grudniu?

Tabletowo.pl Tablet Asusa z Intel Core i5. Premiera w grudniu? Nowości Plotki / Przecieki

Im więcej tabletów internetowych pojawia się na rynku, tym więcej firm jest zainteresowanych stworzeniem własnego modelu. Nie inaczej jest w przypadku Asusa, w którego wydaniu powinniśmy niebawem zobaczyć przynajmniej trzy modele – każdy z nich o różnych przekątnych ekranu (7-, 10- i 12-cali). Dziś pojawiły się informacje na temat ostatniego z nich.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 12-calowy tablet Asusa będzie pracował w oparciu o procesor Intel Core i5. Co to oznacza? W wielkim skrócie należy zaznaczyć, że ma to być bardzo wydajne urządzenie – ciekawe jak producent sobie poradzi z długością pracy baterii…

Na temat jego pozostałych danych technicznych nie wiadomo zupełnie nic. Można się jedynie spodziewać, że nie będą zbytnio odbiegały od tego, co obecnie możemy znaleźć w tego typu urządzeniach mobilnych.

Na jego pokładzie powinniśmy znaleźć między innymi aparat o przyzwoitej rozdzielczości, kamerkę do połączeń wideo oraz WiFi. A, jeszcze jedno, miejmy nadzieję, że ekran będzie pojemnościowy. Całość będzie prawdopodobnie pracowała pod kontrolą Androida (może już w wersji 2.3).

Cena 12-calowego tabletu Asusa ma wynosić 1000 – 1299 dolarów (nie za dużo?). Urządzenie ma się pojawić w sprzedaży zarówno w Europie, jak i na rynku amerykańskim. Jego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym miesiącu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona