Ważne

Pięć kluczowych zmian w iPadzie drugiej generacji

Im bliżej premiery drugiego tabletu internetowego firmy Apple, tym coraz więcej spekulacji na jego temat będzie się pojawiało w sieci. Nie inaczej jest i tym razem. Zagraniczne źródła dotarły do informacji o kluczowych pięciu zmianach, jakie będzie dało się zauważyć w iPadzie drugiej generacji w porównaniu do jego pierwszego wersji.

Wśród nowych cech urządzenia mamy znaleźć: wyświetlacz wykonany w zupełnie nowej technologii (prawdopodobnie podobny do iPhonowego Retina Display), zwykły port USB (co by było naprawdę dziwne), aparat, kamerkę do połączeń wideo oraz 3-zakresowy żyroskop.

Powyższe informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, jakim jest nim gazeta Economic Daily News. A skąd jej dziennikarze mają te wiadomości? Wszystko wskazuje na to, że uzyskali je od przedstawicieli firm, od których Apple kupuje komponenty do swoich urządzeń.

Wciąż jednak nie wiadomo nic na temat ewentualnego umieszczenia w iPadzie drugiej generacji slotu kart pamięci, na brak którego niektórzy posiadacze tabletu narzekają, a także przydatnego wyjscia HDMI.

Apple iPad 2 ma się pojawić na rynku w pierwszym kwartale 2011 roku.

źródło

Komentarze

 • spawnn

  oo port USB, fajnie :D

 • hellypton

  Czyli będzie ten sam iPad, tylko zrobiony porządnie. Za to dobry pretekst żeby cena wynosiła pewnie 3500zł.

 • Kashiash

  Myślę ze ceny będą niższe niż obecnych ipadow.
  W nadchodzącym roku 20mbit intetesujace premieru to właśnie nowy iPad oraz tabet RIM.
  Ewentualnie coś z win phone 7. Może U1 z lenovo i nowe mc book pro. Reszta będzie mniej znacząca.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona