Pięć kluczowych zmian w iPadzie drugiej generacji - Tabletowo.pl

Pięć kluczowych zmian w iPadzie drugiej generacji

Tabletowo.pl Pięć kluczowych zmian w iPadzie drugiej generacji Apple Nowości Plotki / Przecieki

Im bliżej premiery drugiego tabletu internetowego firmy Apple, tym coraz więcej spekulacji na jego temat będzie się pojawiało w sieci. Nie inaczej jest i tym razem. Zagraniczne źródła dotarły do informacji o kluczowych pięciu zmianach, jakie będzie dało się zauważyć w iPadzie drugiej generacji w porównaniu do jego pierwszego wersji.

Wśród nowych cech urządzenia mamy znaleźć: wyświetlacz wykonany w zupełnie nowej technologii (prawdopodobnie podobny do iPhonowego Retina Display), zwykły port USB (co by było naprawdę dziwne), aparat, kamerkę do połączeń wideo oraz 3-zakresowy żyroskop.

Powyższe informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, jakim jest nim gazeta Economic Daily News. A skąd jej dziennikarze mają te wiadomości? Wszystko wskazuje na to, że uzyskali je od przedstawicieli firm, od których Apple kupuje komponenty do swoich urządzeń.

Wciąż jednak nie wiadomo nic na temat ewentualnego umieszczenia w iPadzie drugiej generacji slotu kart pamięci, na brak którego niektórzy posiadacze tabletu narzekają, a także przydatnego wyjscia HDMI.

Apple iPad 2 ma się pojawić na rynku w pierwszym kwartale 2011 roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona