Ważne

Premiera Apple iPada 2 w pierwszym kwartale 2011 roku?

Pierwsza rocznica oficjalnej prezentacji Apple iPada zbliża się wielkimi krokami. Może to oznaczać tylko jedno – że pod koniec stycznia lub na początku lutego przyszłego roku, powinna się odbyć premiera tabletu drugiej generacji. Patrząc na daty premier iPhonów, chcielibyśmy, by tak właśnie było.

A skoro jest już końcówka roku, w sieci aż huczy na temat młodszego dziecka spod znaku nadgryzionego jabłka. Spekuluje się, że jeszcze w ostatnich miesiącach 2010 roku ruszy jego produkcja, co by się zgadzało z ewentualnym terminem premiery.

Ale to dopiero początek spekulacji. Według rzekomo dobrze poinformowanych źródeł, komponenty do iPada 2 mają dostarczać następujący producenci: Ibiden, TTM Technologies czy Tripod Technology.

Niestety, nie wiadomo zupełnie nic na temat specyfikacji następcy iPada. Jednak na 100% możemy się spodziewać aparatu i kamerki do połączeń wideo, czego niewątpliwie zabrakło w tablecie pierwszej generacji.

Według wcześniejszych informacji, iPad drugiej generacji ma być wyposażony w ultracienki ekran dotykowy, więcej pamięci RAM oraz bardziej wydajny procesor.

Warto przypomnieć, że nie tak dawno temu pisałam na temat rzekomo już nakręconej reklamie Apple iPada 2. Wszystko zaczyna się powoli składać w jedną całość…

źródło

Komentarze

  • Hmm jakos szybko zlecialo. Jeszcze ceny obecnego modelu nie zdazyly pojsc w dol a niektore sklepy dopiero wprowadzily go na swoje polki.

    • Katarzyna Pura

      A to wszystko przez Apple. Pierwszy raz mamy do czynienia ze zjawiskiem, kiedy to właśnie ta firma sama czeka z polską premierą sprzętu ponad 10 miesięcy… z iPhonem tak nigdy nie było. Mam nadzieję, że jeśli już iPad 2 zostanie zaprezentowany, to zobaczymy go na półkach sklepowych znacznie wcześniej…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona