Premiera Lenovo LePad na początku 2011 roku - Tabletowo.pl

Premiera Lenovo LePad na początku 2011 roku

Tabletowo.pl Premiera Lenovo LePad na początku 2011 roku Nowości Plotki / Przecieki

Wszystko wskazuje na to, że dotychczasowe spekulacje na temat premiery pierwszego tabletu Lenovo – LePad – były niestety przesadzone. Twierdzono wielokrotnie, że wydarzenie to będzie miało miejsce jeszcze przed końcem 2010 roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że na rynku pojawi się dopiero w początkowych miesiącach 2011 roku (dokładniej mówiąc: w pierwszym kwartale).

Dlaczego przedstawiciele Lenovo postanowili przesunąć premierę urządzenia? Oficjalna wersja zakłada, że po prostu czekają na nowszą wersję Androida – Gingerbread, która ma być zoptymalizowana pod kątem tabletów internetowych.

Informacja o premierze Lenovo LePad w pierwszym kwartale 2011 roku nie pochodzi od byle kogo. Podczas wywiadu dla Wall Street Journal, szef firmy – Yang Yuanqing potwierdził, że Lenovo LePad doczeka się prezentacji w ciągu pierwszych trzech miesiący przyszłego roku.

Niestety, Yuanqing nie ujawnił żadnych danych technicznych modelu ani ewentualnej jego ceny. Specyfikacja Lenovo LePad ma zawierać przede wszystkim 10,1-calowy ekran dotykowy, 16GB pamięci wewnętrznej, WiFi oraz 512MB RAM.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona