Notion Ink Adam będzie pracował przez 15 godzin? - Tabletowo.pl

Notion Ink Adam będzie pracował przez 15 godzin?

Tabletowo.pl Notion Ink Adam będzie pracował przez 15 godzin? Nowości

Jak niejednokrotnie przekonaliście się czytając komentarze na Tabletowo, znaczna część z Was oczekuje od tabletów internetowych przede wszystkim wytrzymałej baterii. To właśnie ten aspekt jest jednym z najważniejszych, bo przecież tego typu urządzenia mają być przede wszystkim mobilne, a co za tym idzie – nie powinniśmy mieć cały czas smyczy (czyt. ładowarki).

Według Rohan Shravan, przedstawiciela Notion Ink, Adam ma pracować na jednym ładowaniu aż piętnaście godzin! Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że zazwyczaj producenci podają znacznie zawyżone dane na papierze, co niestety weryfikuje rzeczywistość. Podobnie może być też w tym przypadku.

Nawet jakby te podawane 15 godzin miało się okazać zmyślonymi, to wystarczyłoby chociaż 2/3 tego czasu. 10 godzin pracy na jednym ładowaniu to wystarczająca ilość czasu (przynajmniej według mnie).

Tabletowo.pl Notion Ink Adam będzie pracował przez 15 godzin? Nowości

Oczywiście maksymalny czas pracy tabletu zależy od tego, do czego będziesz go używać. Jeśli masz zamiar oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości przy ekranie ustawionym na pełną jasność, to bateria z pewnością padnie dużo wcześniej. Jeśli natomiast chcesz jedynie przeglądać internet przez WiFi czy słuchać muzyki przy wyłączonym wyświetlaczu, możesz być spokojny, że urządzenie pochodzi znacznie dłużej.

Bateria w Notion Ink Adam ma pojemność 24Wh. Specyfikację tabletu znajdziecie tutaj.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona