Notion Ink Adam na żywo (zdjęcia i wideo)

Notion Ink Adam na żywo

Notion Ink Adam to jeden z najbardziej wyczekiwanych tabletów internetowych, którego premiera przesuwana była już kilkakrotnie. Wszystko jednak wskazuje na to, że już niebawem odbędzie się jego oficjalna prezentacja. W sieci znalazły się kolejne zdjęcia przedstawiające prototyp urządzenia „na żywo” oraz krótkie wideo, pokazujące jego działanie. Przy okazji potwierdziło się, że tablet Notion Ink będzie miał 1GB pamięci DDR2.

Specyfikacja tabletu Notion Ink Adam będzie zawierała przede wszystkim pojemnościowy ekran dotykowy Pixel Qi (lub LCD – w zależności od wersji) o przekątnej 10,1-cali i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (z obsługą multitouch), nVidia Tegra 2 o częstotliwości taktowania 1GHz oraz 16GB lub 32GB pamięci wewnętrznej.

Ale to oczywiście jeszcze nie wszystko. Na jego pokładzie nie zabraknie także WiFi, aGPS, slotu kart SIM, aparatu o rozdzielczości 3,2 Mpix, wyjścia HDMI, USB, 3,5 mm wyjścia słuchawkowego oraz 3-komorowej baterii. Sprzęt będzie działał pod kontrolą Androida 2.2 Froyo.

Według wcześniejszych informacji, cena Notion Ink Adam z ekranem LCD i WiFi ma wynosić 399 dolarów, natomiast z WiFi i 3G – 449 dolarów. W dalszym ciągu jednak nie wiadomo kiedy się go można spodziewać na rynku. Miejmy nadzieję, że najpóźniej w styczniu przyszłego roku.

Źródło, Źródło