Microsoft: Windows 7 nie jest zoptymalizowany pod tablety - Tabletowo.pl

Microsoft: Windows 7 nie jest zoptymalizowany pod tablety

Tabletowo.pl Microsoft: Windows 7 nie jest zoptymalizowany pod tablety Ciekawostki Nowości

Kilka tygodni po wypowiedzi jednego z przedstawicieli Google, że Android 2.2 Froyo nie jest zoptymalizowany do działania na tabletach internetowych, podobnie wypowiedział się szef Microsoftu na temat Windows 7.

Steve Ballmer podczas TechDays w Wielkiej Brytanii powiedział, że najnowsza wersja systemu koncernu z Redmond nie była tworzona z myślą o tabletach internetowych, dlatego też nie jest przystosowany do pracy na takich urządzeniach.

Pojawiło się wiele informacji, że nadchodząca platforma Microsoftu – Windows 8 – ma być stworzona biorąc pod uwagę potrzeby użytkowników tabletów. Trzeba jednak pamiętać, że nie wiadomo kiedy ta wersja systemu pojawi się na rynku – prawdopodobnie dopiero w 2012 roku.

Według ostatnich wypowiedzi Steve Ballmera, prezentacji tabletów internetowych znanych producentów z Windows 7 na pokładzie, możemy się spodziewać w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona