7-calowy tablet Dell Looking Glass coraz bliżej - Tabletowo.pl

7-calowy tablet Dell Looking Glass coraz bliżej

Tabletowo.pl 7-calowy tablet Dell Looking Glass coraz bliżej Nowości

Jak się dowiedzieliśmy jakiś czas temu, Dell Streak to nie jedyny tablet internetowy, jaki wyprodukuje ta firma. Wkrótce jej portfolio powiększy się o 7-calowe urządzenie, prawdopodobnie nazywające się Looking Glass, którego istnienie kolejny raz zostało potwierdzone.

W rozmowie z The Wall Street Journal, szef chińskiego oddziału Della, Amit Midha, miał powiedzieć, że 7-calowy tablet już niebawem, bo w ciągu najbliższych tygodni, zostanie zaprezentowany i wprowadzony do sprzedaży.

Co więcej, według tego właśnie człowieka, rodzina tabletów Della wkrótce powiększy się o jeszcze większe urządzenie, bo 10-calowe. Na razie jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi oficjalnie – prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Nieoficjalna specyfikacja Dell Looking Glass zawiera między innymi WiFi, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 oraz możliwość odtwarzania wideo w jakości Full HD (1080p). Tablet ma pracować pod kontrolą Androida 2.1, jednak w miarę możliwości ma otrzymać aktualizację do wersji 2.2 Froyo lub nowszej – może 3.0 Gingerbread.

Teraz tylko musimy czekać kiedy Dell oficjalnie zaprezentuje 7-calowy model Looking Glass i sprawdzić jakie będą jego ostateczne parametry techniczne.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona