Ważne

7-calowy tablet Dell Looking Glass coraz bliżej

Dell Looking Glass

Jak się dowiedzieliśmy jakiś czas temu, Dell Streak to nie jedyny tablet internetowy, jaki wyprodukuje ta firma. Wkrótce jej portfolio powiększy się o 7-calowe urządzenie, prawdopodobnie nazywające się Looking Glass, którego istnienie kolejny raz zostało potwierdzone.

W rozmowie z The Wall Street Journal, szef chińskiego oddziału Della, Amit Midha, miał powiedzieć, że 7-calowy tablet już niebawem, bo w ciągu najbliższych tygodni, zostanie zaprezentowany i wprowadzony do sprzedaży.

Co więcej, według tego właśnie człowieka, rodzina tabletów Della wkrótce powiększy się o jeszcze większe urządzenie, bo 10-calowe. Na razie jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi oficjalnie – prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

Nieoficjalna specyfikacja Dell Looking Glass zawiera między innymi WiFi, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 oraz możliwość odtwarzania wideo w jakości Full HD (1080p). Tablet ma pracować pod kontrolą Androida 2.1, jednak w miarę możliwości ma otrzymać aktualizację do wersji 2.2 Froyo lub nowszej – może 3.0 Gingerbread.

Teraz tylko musimy czekać kiedy Dell oficjalnie zaprezentuje 7-calowy model Looking Glass i sprawdzić jakie będą jego ostateczne parametry techniczne.

Źródło

Komentarze

  • cortesss

    Jesli z ginger, jesli 10 cali i jesli duzo RAM- to czuje, ze z tej maki bedzie chleb-i to dobry…tylko to ” w miare moziwosci” mnie martwi, kojarzy mi sie z logika htc i aktualem 2.1 dla hero….czyli bardzo zle.

  • Spawnn

    Wszystko fajnie, tylko czekam na listę portów i czas baterii oraz.. cen? :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona