Garść informacji o Samsungu Galaxy Tab i jego 10-calowej wersji (wideo) - Tabletowo.pl

Garść informacji o Samsungu Galaxy Tab i jego 10-calowej wersji (wideo)

Tabletowo.pl Garść informacji o Samsungu Galaxy Tab i jego 10-calowej wersji (wideo) Nowości Samsung

Jak już wspomniałam w poprzednim dzisiejszym wpisie, tym razem znów będzie o Samsungu Galaxy Tab. W sieci pojawia się coraz więcej ciekawych informacji na jego temat. Przyjrzymy się dostępności tabletu na rynku polskich operatorów komórkowych, obejrzymy prawie 10-minutowy przegląd z Galaxy Tab-em w roli głównej i poznamy najświeższe spekulacje na temat jego 10-calowej wersji.

1) Samsung Galaxy Tab w Erze, Orange i Play. A może też i w Plusie?

Zaczęło się od Ery, która to jako pierwsza wczoraj potwierdziła, że zamierza wprowadzić do swojej oferty Galaxy Tab-a. Zaraz później rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, poinformował na swoim blogu, o tym, że:

on też będzie w Play

– i wszystko jasne. Dziś także do grona operatorów chcących mieć go w swojej ofercie dołączyło Orange. Wojciech Jabczyński na blogu korporacyjnym napisał:

Pytaliście mnie, czy Orange wprowadzi do oferty Samsung Galaxy Tab. Jak najbardziej mamy takie plany i jesteśmy już dogadani z koreańskim koncernem. Do końca tego roku tablet powinien pojawić się w naszej sieci. Nie zamierzamy jednak poprzestać na jednym modelu. Negocjujemy z innymi producentami i jak dobrze pójdzie klienci Orange będą mieli 2-3 urządzenia do wyboru. Niestety na dziś nie mogę zdradzić o jakie konkretnie modele chodzi. Osobiście miałem okazję chwilę poklikać na iPadzie i muszę przyznać, że to niezła zabawka np. świetnie czyta się w nim gazety.

Na razie jedynie nie ma żadnej informacji na temat dostępności Galaxy Tab w Plusie. Można się jednak spodziewać, że i tam też się pojawi. Na razie jednak nie wiadomo ile trzeba będzie zapłacić za tablet Samsunga u poszczególnych operatorów ani kiedy dokładnie pojawi się u nich w sprzedaży.

2) Obszerny przegląd Samsunga Galaxy Tab na wideo

Można się było tego spodziewać. Im więcej czasu mija od premiery tabletu Samsunga, tym więcej pojawia się na jego temat różnorakich informacji (niekoniecznie odnośnie jego ceny). Poniżej możecie zobaczyć naprawdę obszerny (i długo trwający) przegląd wideo tabletu Samsung Galaxy Tab:

3) Premiera Samsunga Galaxy Tab w wersji 10-calowej w 2011 roku

Jakiś czas po premierze Galaxy Tab, przedstawiciele producenta zapowiedzieli, że jest to początek lawiny urządzeń tego typu koreańskiego koncernu. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat 10-calowej wersji tabletu. Według nich, jej prezentacja ma mieć miejsce na początku 2011 roku. No i pewnie tak będzie. Ale trzeba pamiętać, że pewnie w okolicy stycznia Apple pochwali się iPadem drugiej generacji.

No i na razie to by było na tyle, jeśli chodzi o najświeższe wieści z obozu Samsunga.

Źródło, Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona