Motorola MZ600 Stingray wkrótce w Verizon. Kiedy premiera? - Tabletowo.pl
Ważne

Motorola MZ600 Stingray wkrótce w Verizon. Kiedy premiera?

Tabletowo.pl Motorola MZ600 Stingray wkrótce w Verizon. Kiedy premiera? Nowości Plotki / Przecieki

Coś ostatnio przycichły plotki odnośnie nowych, niezaprezentowanych jeszcze przez producentów urządzeń. Na pewno ma na to wpływ Galaxy Tab, o którym przed premierą dowiadywaliśmy się praktycznie codziennie czegoś nowego. Ale w końcu pojawiły się ciekawe informacje na temat sprzętu innej dobrze znanej firmy – zwłaszcza na rynku telefonów komórkowych.

Wszystko wskazuje na to, że przedpremierowy szum robi wokół siebie Motorola. Jakiś czas temu w database hiszpańskiego oddziału komórkowej sieci Verizon znaleziono prawdopodobnie ostateczną nazwę urządzenia – Stingray. A dziś kolejny raz potwierdzają się wiadomości, że MZ600 trafi do sprzedaży w Verizon – zdjęcie poniżej.

Jeśli chodzi o parametry techniczne Motoroli Stingray, w dalszym ciągu nie można o nich nic oficjalnego powiedzieć. Wciąż niepotwierdzone dane zawierają między innymi nVidia Tegra 2, dotykowy ekran o przekątnej 10-cali, procesor o taktowaniu 1GHz lub 1,3GHz oraz kamerkę do połączeń wideo. Całość ma pracować pod kontrolą Google Androida 3.0 Gingerbread.

Premiera tabletu Motorola MZ600 Stingray będzie miała miejsce prawdopodobnie w październiku bieżącego roku.

Tabletowo.pl Motorola MZ600 Stingray wkrótce w Verizon. Kiedy premiera? Nowości Plotki / Przecieki

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona