Tablet HP coraz bliżej... Pierwsze "zdjęcie" modelu - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet HP coraz bliżej… Pierwsze „zdjęcie” modelu

Tabletowo.pl Tablet HP coraz bliżej... Pierwsze "zdjęcie" modelu Nowości

Przedstawiciele firmy Hewlett-Packard doszli chyba do wniosku, że nie ma nic lepszego, jak dawkowanie informacji na temat nadchodzących urządzeń. Jednym z przykładów takiego zachowania jest to, co zrobił szef działu technologii HP, Phil MCKinney.

Za pośrednictwem Twittera udostępnił „zdjęcia” trzech urządzeń, które dotychczas nie doczekały się oficjalnej prezentacji. Ale żeby było jeszcze ciekawiej, w miejsce najnowszych modeli wstawić czarne tło. Na fotkach „jest widoczny” sprzęt wielkością przypominający tablet internetowy, telefon komórkowy oraz jakiś gadżet na rękę (zegarek?).

Na razie jednak nie wiadomo kiedy HP zamierza zaprezentować urządzenia, o których mowa powyżej, ani jaka ma być ich specyfikacja. Możemy się jedynie domyślać, że tablet HP będzie działał pod kontrolą systemu WebOS, Android lub Windows 7.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona