Akcesoria do Samsunga Galaxy Tab nieoficjalnie w sieci

Akcesoria do Samsunga Galaxy Tab

UPDATE: W dniu 2 września Samsung Galaxy Tab został zaprezentowany oficjalnie. Jego specyfikację znajdziecie tutaj, natomiast fotki prasowe – tutaj.

Prezentacja tabletu Samsung Galaxy Tab zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej przecieków z tym urządzeniem w roli głównej. Tym razem mamy do czynienia z akcesoriami do tego modelu. Wśród nich znajdziemy między innymi skórzane etui, stację dokującą, klawiaturę, słuchawki czy kabel USB. Ich zdjęcia poniżej.

Ale zanim przejdziecie do obejrzenia fotek najnowszych akcesoriów do tabletu Samsunga, warto przypomnieć jego specyfikację. Dane techniczne modelu to przede wszystkim dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali, kamerka do połączeń wideo, aparat (prawdopodobnie 3,2 Mpix) oraz Android 2.2 Froyo.

Co więcej, na pokładzie modelu powinniśmy znaleźć procesor Hummingbird S5PC110 (znany ze smartfona Galaxy S) o zegarze 1GHz, GPS, WiFi, 3G, grafikę PowerVR SGX540, Flash, Swype, JavaScript 1.5 oraz Bluetooth 2.1.

Źródło

Komentarze

  • Andrzej Kosmala

    Dlaczego nie ma sklepach wraz z tabletem akcesoriów?

    • Katarzyna Pura

      Akcesoria nie są dołączane do zestawu z Galaxy Tab. Jeśli jesteś nimi zainteresowany – musisz kupić osobno. Każde z nich można znaleźć w sieci.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona