MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach - Tabletowo.pl

MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach

Tabletowo.pl MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach Nowości

W sieci pojawiły się dziś oficjalne zdjęcia tabletu MSI WindPad 100 zaprezentowanego kilka dni temu podczas targów Computex 2010. Specyfikacja urządzenia zachęca potencjalnych klientów do przyjrzenia się mu z bliska. Warto więc przypomnieć dane techniczne modelu.

Tablet został wyposażony w procesor Intel Atom Z530, dwa porty USB 2.0, HDMI oraz kamerkę internetową. Nie zabrakło także ekranu o przekątnej 10-cali, wyświetlającego obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie będzie działać pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Ultimate z dodatkową nakładką o nazwie MSI Touch UI, która ma lepiej zoptymalizować pracę z dotykowym ekranem.

Data wejścia do sprzedaży MSI WindPad 100 nie jest znana. Wszystko wskazuje na to, że na półkach sklepowych znajdziemy go jeszcze w tym roku, ale niestety jest to bliżej nieokreślony terminie. Urządzenie ma kosztowa? 499 dolarów.

Tabletowo.pl MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach Nowości   Tabletowo.pl MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach Nowości   Tabletowo.pl MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona