MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach
Ważne

MSI WindPad 100 na oficjalnych zdjęciach

W sieci pojawiły się dziś oficjalne zdjęcia tabletu MSI WindPad 100 zaprezentowanego kilka dni temu podczas targów Computex 2010. Specyfikacja urządzenia zachęca potencjalnych klientów do przyjrzenia się mu z bliska. Warto więc przypomnieć dane techniczne modelu.

Tablet został wyposażony w procesor Intel Atom Z530, dwa porty USB 2.0, HDMI oraz kamerkę internetową. Nie zabrakło także ekranu o przekątnej 10-cali, wyświetlającego obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Urządzenie będzie działać pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Ultimate z dodatkową nakładką o nazwie MSI Touch UI, która ma lepiej zoptymalizować pracę z dotykowym ekranem.

Data wejścia do sprzedaży MSI WindPad 100 nie jest znana. Wszystko wskazuje na to, że na półkach sklepowych znajdziemy go jeszcze w tym roku, ale niestety jest to bliżej nieokreślony terminie. Urządzenie ma kosztowa? 499 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona