Szczęściarze: 200 smartfonów Galaxy Note 8 zostało rozdanych pasażerom samolotu w Hiszpanii - Tabletowo.pl

Szczęściarze: 200 smartfonów Galaxy Note 8 zostało rozdanych pasażerom samolotu w Hiszpanii

Dołącz do dyskusji 0

Pasażerowie jednego z lotów pasażerskich linii Iberia Airlines nie tylko odbyli bezpieczną i przyjemną podróż, ale każdy z nich opuścił pokład samolotu z nowiutkim Samsungiem Galaxy Note 8 w ręce. Trzeba przyznać – to niezła reklama, i linii lotniczych, i Samsunga.

Rozdanie zorganizował hiszpański oddział Samsunga i wykorzystał do promocji swojego produktu lot krajowy, także uczulam: nie spodziewajcie się takiej akcji w Polsce, gdyż nie jest to część globalnej kampanii reklamowej producenta ;) Telefony były rozdawane przez stewardessy, ku uciesze pasażerów. Nic dziwnego, że klimat przelotu był bardzo pozytywny.

Za prezentem, który Samsung w ten sposób dał 200 pasażerom hiszpańskiego lotu, stoi nieco głębsza, ale prosta do zrozumienia idea: producent smartfonów odbił się od historii związanej z awaryjnymi akumulatorami w Galaxy Note7. Aktualnie każdy smartfon Samsunga może przebywać na pokładzie samolotu, a wspomnienia o niebezpiecznych bateriach poprzednika Galaxy Note8 powoli się zacierają.

Trudno o lepsze „przepraszam” ze strony Samsunga i jednocześnie o bardziej trafne zagranie marketingowe. Well played, Samsung, well played…

źródło: Iberia Airlines, Samsung Spain dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona