WOW! 2 miliony unikalnych użytkowników na Tabletowo!

Wchodząc w nowy rok jednoznacznie określiłam sobie cel na 2020: osiągnięcie dwóch milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Cóż mogę powiedzieć – jest szósty dzień lutego, czyli trzydziesty siódmy dzień roku, a ja już mogę się pochwalić, że udało nam się przekroczyć tą ważną barierę!!!

Wspólnie tworzymy historię Tabletowo

Dziś jest bardzo ważny dzień w historii Tabletowo. Tak samo ważny, jak 14 września 2012, kiedy to przekroczyliśmy milion odsłon czy 28 września 2017, kiedy cieszyłam się z osiągnięcia pierwszego miliona unikalnych użytkowników. Tak samo ważny, a może nawet ważniejszy?

Reklama

Ostatnie 30 dni przyniosło nam dwa miliony unikalnych użytkowników.

Dla mnie osobiście jest to wielki sukces i nie zamierzam tego ukrywać. Budowałam Tabletowo od zera, ciesząc się z każdego komentarza, każdego nowego użytkownika i każdej odsłony strony. W czerwcu minie 10 lat (!), od kiedy prowadzę Tabletowo (czekajcie, ile to ja mam lat…?! :D), a ta radość wciąż trwa. Co więcej, połączenie kolejnego kamienia milowego z tak fajną, okrągłą rocznicą istnienia portalu, jest bardzo budujące.

Tak samo zresztą, jak świadomość zarządzania zgraną, redakcyjną ekipą, na którą zawsze można liczyć. Ten wynik nie byłby możliwy bez udziału chłopaków, którzy codziennie informują Was o tym, co dzieje się w świecie nowych technologii, publikują recenzje sprzętu i swoje opinie na przeróżne interesujące nas tematy.

Wielkie dziękuję

Jakub, Łukasz, Karol, Grzesiek, Tomek, Paweł, Jakub, Andrzej, Kacper, Mateusz, Konrad, Adam, Krzysztof, Miłosz, Maciej, Michał i wszyscy, którzy wcześniej przeszliście przez naszą redakcję – dziękuję. Wy już wiecie… <3

Wynik ten cieszy tym bardziej, że jest jedynie potwierdzeniem, że obrana przeze mnie strategia rozwoju portalu była słuszna. Rozszerzenie tematyki o hardware komputerowy i gaming (którymi kieruje Jakub Malec), jak również o dział tech-moto (będący pod skrzydłami Mateusza Budzenia), był bardzo dobrym krokiem, o czym jasno dają znać statystyki poszczególnych wpisów. Możecie zatem być pewni, że w najbliższym czasie niestrudzenie będziemy je rozwijać.

Dodam jeszcze tylko, że wkrótce zaskoczymy Was czymś nowym. Stay tuned! :)

Drodzy Czytelnicy, dzięki, że jesteście! Każdemu z Was z osobna – nawet, jeśli czasem nie zgadzamy się w swoich opiniach i sprzeczamy w komentarzach. Jeśli planujecie wieczorem sięgnąć po jakiś trunek, wypijcie za zdrowie moje i całej naszej zwariowanej ekipy redakcyjnej – ja ze swojej strony mogę to obiecać :)

Podziękowania należą się też naszemu Partnerowi serwisu, sklepowi Media Expert, który od dwóch lat wspiera naszą działalność, a także wszystkim firmom, z którymi bardziej lub mniej intensywnie współpracujemy.

dhosting – Wam też dziękuję :)

Jednocześnie dziękuję wszystkim za wszelkie gratulacje i lajki. To bardzo miłe!

Fajnie, że z nami jesteście <3