"2" lepsze niż "5"? Tak twierdzi Xiaomi - Tabletowo.pl

„2” lepsze niż „5”? Tak twierdzi Xiaomi

Dołącz do dyskusji 0

Jak już wiemy, Xiaomi przygotowuje się do premiery Mi Note 2 oraz Mi 5S. Wygląda na to, że najpierw zadebiutuje ten pierwszy, ponieważ Chińczycy rozpoczęli właśnie akcję promocyjną tego modelu. Wybrano jednak dość osobliwy na to sposób.

Xiaomi opublikowało teaser, na którym możemy zobaczyć, że 2>5. Z matematycznego punktu widzenia jest to oczywiście błędne, lecz nie o to na pewno tutaj chodzi. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że „2” reprezentuje Mi Note 2, a „5” Mi 5. Z powyższego wynikałoby więc, że Chińczycy szykują pogromcę swojego obecnego flagowca.

Nadchodzącą nowość można będzie uznać za flagowca w pełnym tego słowa znaczeniu, nie tylko ze względu na wyśrubowaną specyfikację techniczną, ale i cenę. Liwan Jiang, współzałożyciel Xiaomi, podzielił się informacją, że szykowany jest smartfon, który ma kosztować ponad… 4000 juanów, czyli ponad 2450 złotych (bez podatku). W przypadku tej marki jest to prawdziwy ewenement.

Tabletowo.pl "2" lepsze niż "5"? Tak twierdzi Xiaomi Android Plotki / Przecieki Smartfony Xiaomi

Powodem, dla którego Mi Note 2 ma być tak drogi, jest fakt, że ma on zostać wyposażony w obustronnie zakrzywiony ekran, podwójny aparat, a do tego w topowe podzespoły, czyli m.in. Snapdragona 821 i 6 GB RAM. W dodatku wyświetlacz ma oferować zaawansowany Force Touch, dużo lepszy niż ten w smartfonach Huawei i bardzo zbliżony funkcjonalnością do 3D Touch, znanego iPhone’ów.

Źródło: Phone Radar, GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona