2 GB internetu za darmo od Orange - Tabletowo.pl

2 GB internetu za darmo od Orange

Po wczorajszym meczu piłkarskim Polska – Czarnogóra, Orange rozdaje darmowe pakiety internetowe. To forma podzielenia się radością ze zwycięskiego wyniku meczu 2 – 1.

Poniedziałki potrafią być szczególnie ciężkie, zwłaszcza, jeśli niedzielny wieczór był „szczególnie udany”. Orange umila dzisiejszy poranek, tak jak reprezentacja Polski umiliła fanom piłki nożnej wczorajszy wieczór. Pomarańczowy operator, zadowolony z wygranej z Czarnogórą, postanowił zrobić wszystkim fanom piłki nożnej (i nie tylko) zrobić prezent – za dwa zwycięskie gole, wszyscy chętni otrzymają 2 GB pakietu internetowego.

Jedyne, co trzeba zrobić, to się po niego zgłosić, wysyłając SMS o treści „BRAWOBRAWO” pod numer 277. Uwaga! Tekst wpisujemy bez spacji.

SMS nie jest darmowy – w taryfach abonenckich zależy od wybranego planu, a w ofercie Orange na kartę zapłacimy za niego 20 gr.

Mamy czas do 28 marca włącznie. Pakiet, kiedy już się włączy (a ma na to dzień czasu, choć najczęściej dzieje się to od razu), mamy 5 dni na jego wykorzystanie.

Tabletowo.pl 2 GB internetu za darmo od Orange GSM Promocje

Promocja dostępna jest dla indywidualnych klientów mobilnych usług głosowych Orange, korzystających zarówno z ofert na abonament, jak i na kartę. Świetny sposób na podratowanie naszego pakietu internetowego przed końcem miesiąca!

źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona