1Password - aplikacja na iOS, którą naprawdę warto mieć, w promocji za darmo - Tabletowo.pl
Ważne

1Password – aplikacja na iOS, którą naprawdę warto mieć, w promocji za darmo

Dzisiejszego wieczoru (najprawdopodobniej po godzinie dziewiętnastej czasu polskiego) udostępniona zostanie najnowsza wersja mobilnego systemu Apple, iOS – iOS 8. Z tego też powodu w sklepie z aplikacjami przeznaczonymi na iPady, iPody i smartfony iPhone pojawiły się czasowe promocje. Najciekawszą z nich jest udostępnienie 1Password całkowicie za darmo.

Nie dalej jak w sierpniu aplikacja stworzona przez AgileBits przeceniona została z 15,99 do 8,99 euro. Dziś z kolei, czego chyba nikt się nie spodziewał, w AppStore można ją znaleźć bezpłatnie.

Jeśli jesteście użytkownikami sprzętu Apple, a jeszcze nie mieliście do czynienia z 1Password – polecam pobrać w ciemno. Tym bardziej, że nie wiadomo jak długo potrwa promocja. Może się bowiem okazać, że zniknie równie szybko, jak pojawiła się w AppStore.

1Password to, według wielu, najlepszy program do generowania i przechowywania wszelkiego rodzaju haseł i poufnych informacji/danych. Więcej na temat programu przeczytacie w poprzednim wpisie na jego temat.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona