18 października zadebiutuje nie tylko Honor 6X, ale również smartwatch Honor S1 i tablet

Honor postanowił się nie ograniczać i zaprezentować na najbliższej konferencji nie tylko smartfon Honor 6X, ale również smartwatch Honor S1 oraz tablet, skierowany przede wszystkim do młodych użytkowników.

Niestety, nie mamy żadnych informacji ani na temat zegarka (oprócz nazwy – Honor S1), ani tym bardziej tabletu. A że do ich premiery pozostał już zaledwie tydzień, to raczej wątpliwe, żeby zdążyły pojawić się jakiekolwiek przecieki z tymi urządzeniami w roli głównej. Chyba, że dosłownie rzutem na taśmę.

Plakaty zapowiadające premierę smartwatcha Honor S1 i nowego tabletu, skierowanego przede wszystkim do młodych
Plakaty zapowiadające premierę smartwatcha Honor S1 i nowego tabletu, skierowanego przede wszystkim do młodych

Honor ma już w swoim portfolio kilka opasek fitness, ale nadal brakuje mu smartwatcha. Huawei w tym roku zrezygnował z prezentacji następcy Huawei Watch i możliwe, że zrobił to celowo, aby dać się teraz wykazać swojej submarce (przy okazji przypomnę, że mówi się, że nowy zegarek Huawei może pracować pod kontrolą Tizena, a nie Android Wear).

Jeśli chodzi natomiast o tablet, to Honor ma już kilka tego typu propozycji w swojej ofercie. Ciekawe, co przygotowano tym razem. Mam nadzieję, że coś naprawdę wartego uwagi.

Konferencja Honora zaplanowana jest na 18 października.

*Na zdjęciu wyróżniającym Huawei Watch

Źródło: AndroidPure, Playfuldroid!