Krótka piłka: Orange daje 12 GB internetu za darmo. Bo Polska wygrała z Izraelem

Lubię być heroldem dobrych wieści. Jeśli masz telefon z numerem Orange na Kartę, to w prosty sposób możesz dodać do swojego konta pakiet 12 GB internetu, i to nawet jeśli o wyniku wczorajszego meczu piłki nożnej Polska-Izrael dowiedziałeś się po czasie.

12 GB za SMS-a, ale trzeba się spieszyć

Spieszyć się z aktywacją, jak i wykorzystywaniem pakietu. Aktywować go można tylko dzisiaj, a na wykorzystanie mamy tylko 3 dni. Co prawda to niewiele, ale w sam raz, jeśli wciągnie nas jakiś serial w sieci albo będziemy chcieli ściągnąć nieco utworów muzycznych do słuchania offline. Jak dostać dodatkowe gigabajty?

Reklama
  • wysyłamy SMS-a pod numer 233 o treści POLSKA (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20 zł)
  • czekamy na potwierdzenie ze strony Orange

I tyle. Należy dodać, że z dodatkowego pakietu skorzystamy tylko w Polsce – w roamingu nie zadziała.

Przypominam, że w Orange cały czas trwa wakacyjna promocja, zgodnie z którą w taryfie Orange Free dostajemy dodatkowe gigabajty po doładowaniu. Korzystając z obu promocji jednocześnie (co jest jak najbardziej możliwe), nie będziemy musieli martwić się o niedobór internetu w trakcie najbliższych dni. Jak dla mnie – w sam raz.

Orange rozdaje gigabajty w wakacje – podwaja internet po doładowaniu w ofercie na kartę

źródło: Orange