12 czerwca Samsung zaprezentuje tablety z serii Galaxy Tab S (z Super AMOLED)?

Na temat tabletów Samsunga z serii Galaxy Tab S (czyli tych z ekranami Super AMOLED), choć wciąż nie doczekały się oficjalnej prezentacji, wiemy już całkiem sporo. Wśród istotnych informacji na ich temat ciągle umyka właśnie to, co nas powinno interesować, czyli data premiery. Wiele jednak wskazuje na to, że właśnie ją poznaliśmy.

JK Shin, wszystkim znana „głowa Samsunga”, udzielił wywiadu dla Wall Street Journal, w którym to wypowiadał się między innymi na temat wysokiej, rekordowej sprzedaży smartfona Galaxy S5 oraz planów koreańskiego koncernu na najbliższe miesiące.

Ze wspomnianej publikacji w WSJ wynika również, że na 12 czerwca Samsung planuje zorganizowanie konferencji prasowej w Nowym Jorku (dokładniej w Madison Square Garden), na której to zaprezentuje światu nową linię tabletów. Nie trudno zgadnąć, że mowa właśnie o Galaxy Tab S.

Wyprzedzając jednak Wasze pytania – żadna z zagranicznych redakcji nie otrzymała jeszcze żadnego oficjalnego zaproszenia na to wydarzenie. Jeśli tylko się to stanie – z pewnością zostaniecie szybko o tym fakcie przez nas poinformowani. Bo, jakby nie było, nadchodzące urządzenia Samsunga zapowiadają się co najmniej ciekawie.

Będą to kolejne po pierwszym i jedynym jak na razie tablecie (Galaxy Tab 7.7) modele z Super AMOLED. Mają być co najmniej dwa modele: 8,4- i 10,1-calowy. Więcej na ich temat przeczytacie w tym wpisie – nie ma co się powtarzać setki razy.

Aktualizacja:

Inne źródło sugeruje, że data będzie nieco inna: 11 czerwca.

Aktualizacja:

A jednak 12 czerwca. Samsung rozesłał zaproszenia na swój event. Najprawdopodobniej właśnie podczas niego poznamy Galaxy Tab S.

samsung-galaxy-tablet-june-2014

źródło, źródło