11,6-calowy Acer Iconia Tab W700 pierwszym tabletem z Windows 8 (wideo) - Tabletowo.pl

11,6-calowy Acer Iconia Tab W700 pierwszym tabletem z Windows 8 (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl 11,6-calowy Acer Iconia Tab W700 pierwszym tabletem z Windows 8 (wideo) Acer Nowości

Rozpoczęły się targi Computex 2012 na Tajwanie, a wraz z nimi spodziewany deszcz tabletów wyposażonych w system Windows 8. Pierwszym z nich jest Acer Iconia Tab W700, jedno z kilku zaprezentowanych na targach urządzeń z nowym oprogramowaniem Microsoftu.

Najważniejszym elementem tabletu Acer Iconia Tab W700 jest 11,6-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Oprócz niego, na karcie specyfikacji widnieją także procesor Intel Ivy Bridge, złącze Thunderbolt, trzy porty USB 3.0, wyjście HDMI, system audio Dolby Home Theater oraz cena 999 dolarów, czyli około 3560 złotych. Pełna konfiguracja techniczna powinna wypłynąć na dniach, a wraz z nią orientacyjna data dostępności tabletu w Europie.

Acer Iconia Tab W700 będzie sprzedawany z opcjonalną klawiaturą i „kołyską” pozwalającą na poprawienie kątów widzenia poprzez obrót urządzenia o 70 stopni w poziomie.

Pierwsza dachówka z Windows 8 zapowiada się interesjąco, ale jej cena jest zaporowa. Mam szczerą nadzieję, że konkurencja wykaże się większą znajomością rynku i zaprezentuje urządzenia bardziej atrakcyjne dla portfeli klientów.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona