10,1-calowy Hena MID-1107CM z Androidem 4 ICS odwiedza komisję FCC - Tabletowo.pl
Ważne

10,1-calowy Hena MID-1107CM z Androidem 4 ICS odwiedza komisję FCC

Tabletowo.pl 10,1-calowy Hena MID-1107CM z Androidem 4 ICS odwiedza komisję FCC Nowości

Do drzwi amerykańskiej komisji FCC po raz kolejny zapukał nowy tablet internetowy. Jest to Hena MID-1107CM, tajemnicze urządzenie, o którym nie słyszeliśmy wcześniej. Tablet cechuje się dobrą specyfikacją i pracuje w oparciu o system operacyjny Android 4 Ice Cream Sandwich.

Hena MID-1107CM został wyposażony w 10,1-calową matrycę o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, pełnowymiarowy port USB 2.0, czytnik kart microSD, wyjście HDMI, kamerę internetową VGA i akumulator pozwalający na zaledwie 4,5 h pracy. Obudowa tabletu przywodzi na myśl Huaweia S7 Slim, którego recenzowaliśmy w ubiegłym roku. Wzornictwo jest klasyczne, bez ryzykownych rozwiązań i może się podobać.

Tabletowo.pl 10,1-calowy Hena MID-1107CM z Androidem 4 ICS odwiedza komisję FCC Nowości

Wszystko wskazuje na to, że MID-117CM jest tworem tajwańskiej firmy Hena, która na co dzień zajmuje się tanią elektroniką OEM. Do grona budżetowych tabletów internetowych z Androidem 4 Ice Cream Sandwich dołączył kolejny zawodnik, lecz wątpimy, aby wywołał zamieszanie na rynku. Niemniej jednak, jeśli cena będzie atrakcyjna, Hena MID-1107CM może okazać się ciekawą propozycją.

via Android Community

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona