10 GB za darmo! Orange rozdaje pakiety internetu z okazji Kraków Live Festival | Tabletowo.pl

10 GB za darmo! Orange rozdaje pakiety internetu z okazji Kraków Live Festival

Dołącz do dyskusji 0

Podobno od przybytku internetu karta SIM nie boli. Zgodnie z tą staropolską maksymą, o ile jesteśmy klientami Orange, raczej nie będziemy się wzbraniać przed udziałem w promocji, w której dostaniemy darmowy pakiet 10 GB. 

O wspomniane gigabajty mogą starać się wszyscy klienci Orange – bez względu na to, czy korzystają z oferty na kartę czy abonamentu. Nie ma też znaczenia, czy mamy umowę na osobę prywatną czy na firmę. 10 GB zostanie przydzielone do naszego konta, jeśli tylko działamy razem z Pomarańczowymi.

Darmowy pakiet 10 GB w prezencie będzie można aktywować w dniach rozpoczynającego się dziś Kraków Live Festival, czyli 17 i 18 sierpnia. Będzie można korzystać z niego na terenie Polski przez 7 dni od momentu aktywacji. Wykorzystamy go przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami na kartę (nie dotyczy to klientów planu biznesowego Firma).

Kraków Live Festival to kolejne, po Orange Warsaw Festival oraz Open’er Festival, muzyczne wydarzenie tego lata wspierane przez Orange. Wystąpią na nim m.in. Die Antwoord, Kendrick Lamar i Martin Garrix.

Dla festiwalowiczów przygotowano także Orange strefę w której będzie można skorzystać z darmowego Wi-Fi, aby podzielić się festiwalowymi emocjami i naładować swój telefon w 100 punktach do ładowania od Orange Energii. Wszyscy chętni będą mogli się tu bawić w rytmie najlepszej muzyki.

Ktoś się wybiera? :)

źródło: Orange

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona