smartfon komputer laptop internet
fot. bruce mars / Pexels

10 GB za 10 złotych na 60 dni w Cyfrowym Polsacie to świetna oferta

Elastyczne oferty to coś, co tygryski lubią najbardziej. Cyfrowy Polsat przygotował propozycję dla tych, którzy korzystają z internetu raczej sporadycznie i nie pobierają znacznej ilości danych, ale jednocześnie nie chcą też za każdym razem kupować pakietu, gdy akurat potrzebują zajrzeć do sieci.

Zainteresowani klienci mogą podpisać z Cyfrowym Polsatem umowę na czas nieokreślony – to pierwsza zaleta. Kolejną jest fakt, że jeśli użytkownik nie korzysta, to nie płaci. Jeżeli natomiast zdecyduje się już skorzystać, to za każde 10 GB zapłaci 10 złotych. Pakiet uruchamiany jest automatycznie i jest ważny przez 60 dni (lub do wyczerpania całego transferu).

Reklama

Klient może skorzystać dowolną ilość razy z pakietu internetowego – za każde przetransferowane 10 GB zostanie naliczona opłata 10 złotych. Jeśli natomiast nie będzie korzystał – nic nie zapłaci. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie jednak prawo do rozwiązania umowy, jeżeli użytkownik nie skorzysta z usługi ani razu przez co najmniej pół roku. Na szczęście w takim przypadku nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty czy kary.

Jedyną opłatą, jaką klient poniesie na start, jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 19 złotych. To niewielka kwota patrząc przez pryzmat korzyści, jakie użytkownik otrzymuje w tej ofercie.

Promocja obowiązuje od dziś, tj. 12 lipca 2019 roku, do odwołania lub do wyczerpania zapasów kart SIM. W przypadku zakończenia tej oferty przez Cyfrowy Polsat osoby, które do tego momentu skusiły się na nią, nadal będą mogły z niej korzystać na opisanych powyżej warunkach.

Na koniec warto jeszcze dodać, że niewykorzystany transfer z pakietu nie przechodzi na kolejne okresy rozliczeniowe, tj. przepada po 60 dniach. Promocja nie łączy się też z programem „smartDOM 4.5 – Telewizja, Internet, Telefon”.

Regulamin Promocji „Pakiet Internetowy Non Stop 10 GB” w Cyfrowym Polsacie (PDF)

Źródło: Cyfrowy Polsat przez GSMOnline