Nie 1, nie 3 ani nawet nie 4 - do wyrwania aż 10 GB darmowego internetu w Orange! - Tabletowo.pl

Nie 1, nie 3 ani nawet nie 4 – do wyrwania aż 10 GB darmowego internetu w Orange!

Dołącz do dyskusji 0

Przez kilka ostatnich dni Orange niemalże codziennie przygotowywało specjalną ofertę związaną z Mundialem w Rosji – na przykład raz mogliśmy dostać 1 GB darmowego internetu, a innym razem 3 GB. Trafił się nawet moment, kiedy bonusowy pakiet wynosił aż 4 GB. Tym razem jednak Orange rozdaje jeszcze większe pakiety danych, ale kompletnie z innej okazji.

Wcześniejsze promocje bezpośrednio związane były z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Kiedy Francja wygrała 4:3 z Argentyną, to klienci mogli wybrać bonus w postaci dodatkowych 4 gigabajtów pakietu danych. Kiedy natomiast Belgia wygrała z Japonią, to do wybrania były 3 gigabajty. Promocje te też łączyła ta sama ważność bonusów wynosząca zaledwie 3 dni.

Pomarańczowy również zamierza rozdać 3 razy po 10 GB z okazji trzech festiwali muzycznych. Pierwszy z nich odbył się w dniach 1-2 czerwca. Trzeci natomiast dopiero 17 i 18 sierpnia. Więcej dowiecie się z tego wpisu.

Teraz natomiast okazją do świętowania jest Open’er Festival, który tworzony jest dzięki Orange. Z tego też powodu klienci pomarańczowego operatora mogą uzyskać aż 10 GB dodatkowego internetu. Aby dostać bonusowe środki należy wysłać SMS-a o treści FESTIWAL na numer 80830. Za wysłanie wiadomości nie ponosi się kosztów. Uwaga, wiadomość SMS należy wysłać między 4 a 7 lipca (w tych dniach odbywa się ww. impreza). Bonusy ważne są przez następne 7 dni od momentu ich przyznania.

Tak jak wspomniałem wcześniej, jest to już któraś z kolei w tym tygodniu oferta od Orange, dzięki której możemy za darmo zgarnać dodatkowe gigabajty internetu. Bardzo mnie to cieszy, bowiem ostatnio mój domowy, nielimitowany internet zaczął szwankować, przez co często muszę się posiłkować internetem mobilnym.

Pamiętajcie też o tym, że to nie ostatni pakiet danych, który Orange oferuje w związku z festiwalami – podobny będzie można zgarnąć w dniach 17-18 sierpnia!

Orange aż trzy razy da za darmo swoim klientom po 10 GB internetu. Jak i kiedy odebrać bezpłatny pakiet?

Źródło: Pepper, własne; zdjęcie główne: Yourope.org

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona