1 GB Internetu na Walentynki dla każdego w Virgin Mobile

Jeśli jesteście użytkownikami Virgin Mobile to w ciągu najbliższych dni przekonacie się, że dobrze wybraliście. Z okazji Święta Zakochanych sieć przygotowała bowiem bardzo miły podarunek dla swoich klientów.

W okresie od 12 do 16 lutego każdy użytkownik Virgin Mobile otrzyma całkowicie za darmo 1 GB Internetu do wykorzystania na krajową transmisję danych. O przyznaniu bonusu zostaniecie poinformowani przez wiadomość SMS. Jedynym warunkiem, aby go otrzymać, jest posiadanie aktywnej karty SIM (ale już chyba niekoniecznie jakichkolwiek środków na koncie, więc nie powinniście się martwić, jeśli macie na nim okrąglutkie zero).

Najważniejszy jednak jest zapis w regulaminie, że:

W przypadku, gdy Abonent posiada aktywny pakiet #WSZYSTKO, ważność Pakietu uzależniona jest od ważności Pakietu #WSZYSTKO. Limit danych 1 GB zawarty w Pakiecie sumuje się z limitem danych dostępnym w ramach Pakietu #WSZYSTKO. W przypadku pozostałych Abonentów Pakiet ważny jest 30 dni.

Jeśli więc korzystacie z #FREEMIUM, #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU lub #DLAMNIESUPER ważność przyznanego pakietu skończy się razem z ważnością (czyli cyklem) Waszej oferty. W najlepszej sytuacji są ci, którym się dopiero co zaczął, w najgorszej zaś ci, którym się zaraz skończy.

Pozostały transfer można sprawdzić standardowym kodem, czyli *108#

Źródło: Virgin Mobile