fot. Grzegorz Dąbek / Tabletowo.pl

Wesołych Świąt życzy cała redakcja Tabletowo.pl!

Drodzy nasi, dziś jest TEN DZIEŃ. Ten jedyny, wyjątkowy. Bez względu na to, czy spędzacie go z całą rodziną, czy w gronie znajomych, czy sami z wyboru przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia!

Chociaż jeszcze kilka dni temu natura dawała nam duże nadzieje, to niestety tegoroczne święta Bożego Narodzenia również nie będą białe. Szkoda, ale pamiętajcie, że to my tworzymy atmosferę i to tylko od nas zależy jaka ona będzie. My całą ekipą Tabletowo.pl życzymy Wam, aby była ona magiczna, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, żebyście przez cały 2019 rok wspominali ją z radością i ciepełkiem w sercach.

Reklama

Dziś i przez następne dwa dni przestańcie się spieszyć, usiądźcie i cieszcie się chwilą. Nie traćcie czasu na zupełnie nikomu niepotrzebne nerwy i złość. Nie pozwólcie, aby coś Wam zniszczyło magię tych świąt, ponieważ to jedyny taki okres w roku, w którym całkowicie powinno się zapomnieć o tym co złe.

Niech te święta będą też dla Was okazją do spotkania się z tymi, z którymi zwykle nie macie czasu się spotkać. A jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli, to chociaż zadzwońcie do nich – nawet nie wiecie, ile taki telefon może znaczyć dla tej drugiej osoby. Wymieńcie kilka ciepłych słów, prześlijcie życzenia wszystkiego najlepszego oraz zapewnijcie, że cały czas pamiętacie i dobrze życzycie, nawet jeśli się nie odzywacie przez cały rok.

Przy okazji życzymy Wam samych pomyślności w nowym, 2019 roku. Postawcie sobie ambitne, ale jednocześnie możliwe do zrealizowania cele i przez najbliższe miesiące postarajcie się je osiągnąć. Nie dla innych, dla siebie. A jeśli za pierwszym razem się nie uda, to nie poddawajcie się – jak to mówią, nie od razu Rzym zbudowano!

Nasz Krzysiek Swoboda dorzuca do tego – jak zwykle niezwykle kreatywnie – żeby w przyszłym roku Wasze smartfony, tablety, laptopy i inne urządzenia pracowały bez zająknięcia, oczywiście na najnowszym sofcie! W święta postarajcie się jednak odłożyć je na półkę i cieszyć tym, czego nie ma przez cały rok, a jest tylko w okresie Bożego Narodzenia.

Poniżej natomiast załączamy w pełni autorskie życzenia Karola Krajewskiego, które są tak świetne, że po prostu musicie je przeczytać!

Czytelniku Ty mój drogi,
Pewnie koło Ciebie wielka miska, a w niej pierogi,
W domu krzątanina, pełna hałasu,
A Ty jednak na czytanie Tabletowo znajdziesz trochę czasu.

Chociaż czasem się nie rozumieliśmy,
I choć zarzucałeś, że się sprzedaliśmy,
Czasem też mówiłeś, że „to nie to samo Tabletowo” w komentarzu,
Odrzućmy to wszystko, nie miejmy do siebie urazu.
Dlatego z szacunku, bez chwili zwątpienia,
Wysyłam Ci te szczere życzenia.

Ze swojej strony życzę za to,
Byś choinkę miał bogatą,
Pod nią najlepszy ultrabook czy najnowszy model smartfona,
Albo żeby jakąś konsolę dorzuciła ciocia, mąż czy żona.
Żadnych przycięć, tylko najnowszych aktualizacji,
A no i żeby aparat dawał radę podczas najgorętszej akcji.
Zapomniałbym – żeby baterie były cały czas większe,
A Xiaomi bywało jeszcze tańsze i oczywiście #lepsze.

Jako gracz życzę zdobywania tony expa,
Żeby meczu online nie zepsuła Ci jakaś beksa,
Żeby pad nie rozładował się podczas wartkiej akcji,
I nikt nie wypominał byś „zrobił sobie od konsoli trochę wakacji”.
Największych przecen na ulubione produkcje,
Niech każda z nich dostarcza Ci emocjonalną rewolucję.

Na koniec – niech 2019 rok przyniesie Ci najlepsze i odmieni życie na nowo,
A od siebie dodam – dzięki, że czytasz czasem mnie i całe Tabletowo!