ZUK Z2 może mieć obracany aparat | Tabletowo.pl

ZUK Z2 może mieć obracany aparat

Dołącz do dyskusji 0

Bez wątpienia ZUK Z1 to bardzo ciekawy smartfon z dobrą specyfikacją, dużym, 5,5-calowym wyświetlaczem, przyzwoitą ceną i preinstalowanym systemem Cyanogen OS 12.1. Bardzo prawdopodobne, że druga generacja tego urządzenia będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

W sieci pojawiły się grafiki, na których możemy zobaczyć rzekomo ZUKa Z2, którego wyróżnia, przede wszystkim, obracany aparat. Nie jest to już nowe rozwiązanie – podobne znajdziemy w Oppo N3 czy Honor 7i.

Niestety nie ma pewności czy grafiki rzeczywiście mogą przedstawiać ZUK Z2, a może jest to tylko ciekawy koncept. Wydaje mi się jednak, że informacja o obracanym aparacie może okazać się prawdą – Lenovo w urządzeniach z serii ZUK wydaje się stawiać na nietypowe rozwiązania, więc taki ruch mógłby być jak najbardziej prawdopodobny.

ZUK-Z2-leak_1

A co z pozostałą specyfikacją ZUK Z2? Podobno smartfon będzie oferował procesor Qualcomm Snapdragon 820 wraz z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Niewątpliwie telefon będzie działał w oparciu o system operacyjny Cyanogen OS, a premiera urządzenia prawdopodobnie będzie miała miejsce na początku roku podczas targów CES w Las Vegas.

Jak myślicie, ruchome aparaty to dobre rozwiązanie czy może wolicie standardowe dwa różna aparaty?

Źródło: gizchina, androidheadlines

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona