ZUK Z1 na kolejnych grafikach | Tabletowo.pl

ZUK Z1 na kolejnych grafikach

Dołącz do dyskusji 0

Premiera ZUKa Z1 zaplanowana jest na 11 sierpnia, jednak już teraz od czasu do czasu producent ujawnia stopniowo informacje dotyczące tego smartfona. Tym razem pojawiły się dwie grafiki, które przedstawiają go bardziej szczegółowo – widzimy klawisz home oraz soczewkę aparatu.

O ZUKu Z1 wiemy już bardzo dużo. Będzie to urządzenie z 5,5-calowym wyswietlaczem w rozdzielczości Full HD  (1920 x 1080 pikseli), procesorem Qualcomm Snapdragon 808 oraz 3GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczone zostanie 64GB pamięci wbudowanej, a całość będzie działać w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.1 Lollipop.

Wcześniejsze informacje i zdjecia sugerowały, że ZUK Z1 zostanie wyposażony w złącze USB typu C – opublikowane dziś grafiki to potwierdzają. Warto pamiętać, że w smartfonie znajdziemy czytnik linii papilarnych ukryty w przycisku home.

Całość wygląda dość zmajomo… Przycisk home oraz tył urządzenia do złudzenia przypomina mi pierwszą generację Samsunga Galaxy Note. Ramki natomiast są chyba „zainspirowane” iPhone 6 lub Samsungiem Galaxy S6.

Premiera ZUKa Z1 odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie. Jestem bardzo ciekawy jakie informacje wyjawi nam producent jeszcze przed jego oficjalną prezentacją.

źródło: androidheadlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona