ZTE V81 zadebiutuje na targach MWC – znamy specyfikację | Tabletowo.pl

ZTE V81 zadebiutuje na targach MWC – znamy specyfikację

Dołącz do dyskusji 0

ZTE, największy rywal Huawei w Chinach, na jakiś czas zupełnie znikł z tabletowego rynku i nieczęsto czytaliśmy o nim jakiekolwiek nowości. Jednak firma zza Wielkiego Muru nie wycofała się z produkcji „dachówek” – już na targach MWC ujrzymy nowy model tej firmy. Będzie to tablet V81.

ZTE V81 to propozycja dla osób, którym brakuje nieco ekranu w modelach 7-calowych. Znajdziemy w nim wyświetlacz o przekątnej 8 cali w rozdzielczości 1024×768 pikseli ze wsparciem multidotyku. Zastosowany w nim zostanie dwurdzeniowy procesor o zegarze taktowanym 1,4 GHz, 1 GB RAM oraz dość świeży system operacyjny Android 4.1 JellyBean. Wbudowana pamięć na dane wyniesie prawdopodobnie 4 GB, które można będzie powiększyć o kolejne 32 GB za pomocą karty microSD. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika zostaną oddane: aparat 2 Mpx, kamerka VGA, WiFi b/g/n, HDMI, Bluetooth 2.1 z EDR, GPS, jack 3,5 mm i bateria 3700 mAh. Wymiary urządzenia to 200 x 156 x 11.07 mm.

Tablet chińskiego producenta ma według prognoz zostać zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie, zaś nieco później trafi do sprzedaży. Niestety – nie wiemy nic o potencjalnych cenach gadżetu i jego dostępności.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona