ZTE V66 zdradzony przez komisję FCC | Tabletowo.pl

ZTE V66 zdradzony przez komisję FCC

Dołącz do dyskusji 0

Federalna Komisja Łączności (Federal Communications Commission, FCC) to miejsce do którego składane są dokumenty na temat mających trafić na rynek urządzeń korzystających z komunikacji bezprzewodowej. To stamtąd pochodzi wiele przecieków na temat tabletów, których oficjalna premiera jeszcze nie została ogłoszona. Jednym z nich jest ZTE V66 – 7-calowy tablet z systemem Android Honeycomb.

Zdradzony przez komisję FCC V66 kryje w sobie ciekawą specyfikację, która obejmuje 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor (najprawdopodobniej TI OMAP) 1,2GHz, kamerę internetową, Bluetooth, Wi-Fi oraz obsługę nowoczesnej sieci 4G LTE.

Specyfikacja ZTE V66 jest dobra, lecz nie rewelacyjna. Jeśli jego producent chce walczyć z konkurencją w postaci Samsunga Galaxy Tab 7.7 lub Asusa MeMo, musi skupić się na tym, by jego cena była jak najbardziej atrakcyjna. Czekamy na więcej szczegółów na temat nowego tabletu ZTE. Kto wie, może zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie? Jeśli tak – będziemy tam, by Wam go pokazać!

via SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona