ZTE U988S – tabletofon z Tegrą 4 widziany w benchmarku AnTuTU

Już tyle czasu minęło od prezentacji układu NVIDIA Tegra 4, a wciąż nie ma żadnych urządzeń na rynku opartych o niego. Jednak nie można się też temu dziwić, bowiem już wcześniej wspominaliśmy, że Tegra 4 została opóźniona z powodu prac nad Tegrą 4i. Na szczęście pojawiło się światełko w tunelu, ponieważ wyciekły wyniki z benchmarka AnTuTu z tabletofonem ZTE opartym o flagowy układ NVIDIA. Może świadczyć to o zbliżającej się wielkimi krokami premierze.

ZTE U988S, o którym mowa, wyposażony jest we wspomnianą Tegrę 4, która zapewnia wydajność 29784 punktów w benchmarku AnTuTu. Ponadto pewne jest to, że urządzenie pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2.2. Inne elementy, które mogą znaleźć się na pokładzie produktu (spekulowane na podstawie bliźniaczego modelu N988), to: 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, 2 GB pamięci RAM oraz aparat 13 Mpix z tyłu i 2 Mpix z przodu.

Na poniższej grafice widoczny jest wspomniany ZTE N988 – ciekawe, czy rzeczywiście produkt ten będzie podobny do ZTE U988S.

źródło: vr-zone.com